Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok javítani magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok javítani magamon?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdődik a suli ugye és ez lesz a második évem a gimiben. A barátomnak pedig rengeteg szép és okos évfolyamtársa van , meg jönnek az új diákok és félek , hogy nem leszek elég jó neki :( nem vagyok egy túl jó lány. Átlagos külsejű vagyok , nincs bennem semmi különleges. Ráadásul okos se vagyok. Elpunnyadtam év közben és matekból nemsokára pótvizsgázok. Egyszóval van nálam jobbb, és félek , hogy egy idő után ezt ő is észreveszi :(

mit tudok csinálni?

15/l , a barátom 16/f

Nemsokára egy éve leszünk együtt


2014. aug. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

hát valamiért csak beléd szeretett:)

mindenképpen tanulj jobban, foglalkozz a külsőddel is.

és járj minél többször a barátod kedvében:)

2014. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeret téged akkor nem foglalkozik azokkal az emberekkel akik jönnek az évfolyamába!
2014. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindenfelekeppen jobban fogok tanulni! Es apolt vagyok es szerinte csinos is , de megse vagyok magammal megelegeve :/

amugy koszonom a valaszokat :)

2014. aug. 24. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz*rjuk magasról ki milyen tanuló. Tanulással későbbiekben csak a te életed könnyited meg! Hallottál már olyanról hogy a külső vonz de a belső megfog? Mert pasik legtöbbje úgy van vele. Kis aranyos csaj mindennél fontosabb aki bujik hozzánk, kedveskedik. Csak ne is vigye túlzásba.
2014. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezzel a nincs gond :)

En olyan kis cuki kulseju vagyok es imadok hozza bujni meg babusgatni ot , es o meg szeret igy elaludni :)

2014. aug. 24. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Na akkor meg miért aggódsz? 1-et mondol... a féltékenységet felejtsd el. A féltékenységgel nem tudod megállítani ha menni akar, de ha nem akar és melletted szeretne maradni, akkor a féltékenységgel meg is mérgezheted a kapcsolatott.
2014. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!