Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy elveszíti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy elveszíti az ember a nagy Őt, az Igazit?

Figyelt kérdés
És sosem jönnek össze többet? Elválnak útjaik örökre?
2010. jan. 15. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mégsem lehetett olyan tökéletes, ha nem maradtatok együtt. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elfelejteni, és új lappal folytatni, és nem minden lányban őt keresni. Ez időbe fog telni, de gondolj arra, hogy minden okkal történik, így ennnek is oka volt, és valószínűleg azért hogy egy másik emberre rátalálj, és légy nyitott egy új kapcsolatra.
2010. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

De ha tényleg ő az igazi, akkor még találkoznotok kell majd.

Lehet váratlanul, lehet egyszer csak felkeres, mert rájön, hogy titeket egymásnak teremtettek.

Megeshet, hogy ez nem most lesz, hanem akár 10 év múlva, de legalább tudni fogod, hogy valóban ő az igazi.

Ha pedig nem jön vissza, akkor legalább biztos leszel, hogy nem Ő volt az és majd egyszer találsz valakit aki tényleg tökéletes számodra..

Nem érdemes szomorkodni..

2010. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Velem ez történik épp. Szép lassan... Először csak rövidült a beszélgetések időtartama, aztán egyre kevesebbszer kerestük egymást, végül már ott tartunk, hogy napokig semmit nem hallunk a másik felől. Ezt már nem lehet feléleszteni. És én rontottam el, ezt beismerem.

Nem tudom, hogy összejönnek-e egy ilyen eset után, de kevés esélyt látok rá.

2010. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Általában megérezzük, hogy valami csodálatos, vagy szörnyű történt a másikkal, és jelentkezünk egymásnál. (szülés előtt két nappal keresett meg:) hogy rág "látott")

Régebben hevesebben vert a szívem, libabőrös lettem, ha jelentkezett, találkoztunk, melengettük egymás emlékeit.

Mára két pasié a szívem, az egyik úton haza a másik a kiságyában szuszog, és a Ő már csak egy emlék, hogy nekem is volt szőke hercegem fehér lovon.

Hogy a jövőben megkeres e? nem tudom. Hogy mit hoz az élet, az is rejtély.

2010. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22:10 Ha esélyed lenne, hogy összejöjjetek a szőke hercegeddel akkor inkább vele lennél?
2010. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem adnám már fel a családomat, szeretem a párom, és a fiam.:)
2010. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha a "zaklatás" miatt hajtott el, akkor sztem nem is ő volt az igazi. örülnie kéne hogy hiányzol neki..nem?!
2010. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!