Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen az ember ha elveszi...

Mit tegyen az ember ha elvesziti a legjobb baratnoit? Ha elrontja a sajat eletet?

Figyelt kérdés

Minden tavaly aprilisban kezdodott...

Mi 3an voltunk a harom musketas a falunkban..allandoan mosolygos helyes kis csajok.Be kerultunk egy csapatba.En jobban kezdtem ahhoz a csapathoz huzodni oket meg elhanyagoltam (sajnos), mert mar ment az agyamra h allandoan csak setalnunk kell a faluban es lesni az egyik baratnom kiszemeltjet.Egy ideig minden oke volt nem mondtak h valami problemajuk lenne velem, de en kezdtem eszre venni h nem minden ugy mukodik mint ah kene.Az egyikkel telefonon keresztul ossze vesztem (neki nagyobb volt a szaja mint a masiknak).Naprol napra nembeszeltunk egymassal de nem is nagyon torodtem veluk mivel nekem abban a masik csapatban jo volt es az egyik fiuval kezdtem osszemelegedni.Ugyan ugy voltak ott is baratnoim mind ok ketten.Minden szuper volt. Csak suliba volt baj mivel egy suliba jartunk es meghozza egy padban ultunk.Nagyon rossz volt h egesz nap nem is szoltunk egymashoz.Ez igy meg kb 1honapig.Eljott a szulinapom junius15.-en.Olyan rossz erzes volt h meg fel sem koszontnek.A "nagyszaju" baratnom felkoszontott suliba de csakis azert mert latta h a tobbi baratom iskolaban h koszont fel.Ekkor o is oda jott es felkoszontott.Erosen magamhoz szoritottam es mondtam h bekuljunk mar vegre ki..o h jolvan.De en lattam rajta h ezt nem gondolja komolyan.1-2 nap utan irtam neki sms-t h akkor mi lesz ki e bekulunk..sms-en keresztul komunikalva mondhatjuk h megbeszeltuk a dolgokat.Lassan kezdett minden a regi kerekvagasban menni.Mig...

Azt meg tudni kell h mi egy cukraszdaban dolgoztunk mar mint brigardoztunk csak ugy...en a hulye fejemmel nagy minuszt csinaltam de nemlehetett csak ram fogni mert 3an dolgoztunk.Mind tudtuk h ezt en csinaltam csak nem volt bizonyitekuk.Es en ekkor csinaltam a legnagyobb hulyeseget az eletemben!!!Eltuntem 2honapra a keresztanyuhoz "nyaralni".Mindenki mar csak akkor tudta meg h hol vagyok mikor irtam nekik sms-t.Kesobb felhivott a fonokom h ki vagyok rugva mar nincs ram szuksege :(

Osszedolt bennem a vilag.Mindenki ellenem fordult az osszes letezo "baratom".Ott a keresztanyueknal megismerkedtem egy fiuval akit elkeztem kedvelni.Elkezdtunk jarni s 2het utan lefekudtem vele.Meg szuz voltam es egy focipalyan vette el a szuzessegemet :(

Teljesen ki voltam borulva.Eletemben soha nem ittam ott a 2honap alatt majdnem minden hetvegen bevoltam idva.Tonkretettem az eletem es errol a helyzetrol a szuleim mit sem selytettek se senki mas csak az unokatesom egyben a baratnom akivel kiskorunk ota elvalasztatlathanok vagyunk.2honap utan hazaertem en hulye fejemmel elmentem abba a cukraszdaba ahol a bandankal mindig logni szoktunk mintha misem tortent volna.Nemszoltak hozzam egy arva szot sem es lattam h mindenkinek elment tolem a kedve.Azt hittem ott helyben meghalok.Nehany nappal kesobb bucsu volt a falunkban.Egyetlen szemely aki beszelni tudott velem az a masik "kisszaju" baratnom volt.Vele beszelgettem meg minden.Sok erofeszitesembe kerult mig megint megtudtak bennem bizni es ugyan ugy nevetgelni mind azelott.DE VEGUL SIKERULT!!! Elkezdodott a suli minden oke volt.Osszejottem eletem szerelmevel aki az elso szerelem volt az eletemben.Boldog voltam mint meg soha.Most karacsony elott megbetegedtem,lazas voltam, torkom fajt.Egyik sem hivott fel h miert nem jarsz ki?Miert nem jarsz suliba stb.Irtam e-mailt a "nagyszaju" baratnomnek, h koszonom h igy torodnek velem.Es ekkor rontottam el mindent.Megirta nekem e-mailbe h megutaltak engem h mindent eltrontottam es h mar nem tekintenek baratnokent ram.Tudni kell h nagyon buszke tudok lenni.Irtam neki h oke.H nemfogok tobbet kijarni az "o" csapatjaba.Ekkor romlott el az eletem teljesen.a karacsony es a szilvesztert nelkuluk toltottem.Azt hittem h en ezt mar tul nem ellem.Szerencsere a parom mindvegig mellettem volt.Karacsony utan sokszor beteg voltam.Mindig elajultam.Hasfajasok,gorcsok es elajultam.Ez sokaig ment igy mig az utolso ajulasom utan bekudtek korhazba h kivizsgaljak mitol vannak ezek az elajulasok.Semmi ujra nem jottek ra sot...csakis arra h epekoveim vannak.Meg ezt is megkellett emesztenem :(

Korhaz utan meg 1hetig otthon voltam.Ezutan mentem suliba.Mar megvoltak a bizonyitvanyok.EN PERSZE MEGBUKTAM 3AS MAGAVISELETEL!!!Nem engedtek h kijavitasam a jegyeimet hanem mindjart a bizonyitvanyt a kezembe adtak.A 3as magaviseletem pedig a 260igazolt es 37igazolatlan oram vegett volt.Azt tanacsoltak h hagyjam erre az evre ott a sulit es h szeptembertol ujra kezdhetem a 3.osztalyt.Mivel most 3.os vagyok (voltam).Nemerdekelt engem ez a suli az elejetol fogva es ne kerdezzek h minek mentem oda mert meg magam se tudom a valaszt.Probalkoztam egy masik suliba de oda nem vettek fel.Sajnos.Azota otthon vagyok suli, baratnok nelkul es egy hatalmas fajdalommal a szivemben.Ha a szuleim es a parom nem all mellettem nemtudom h mi lenne most velem.Talan mar reg megbolondultam volna.Foggalmam sincs h mit tegyek 17evesen suli nelkul minden nelkul,betegesen...Tudom en rontottam el magam magamnak az eletem de mar nemtudom visszaforditani az idot...


2008. márc. 12. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, csináltál pár hülyeséget, de ilyen előfordul. Főleg ugye a lányok esetében, mert azért a fiúk nem ilyenek. Néha irígylem is őket ezért. De mindegy. Szerintem próbálj új barátokat találni. Bár ez egy faluban nehéz, ahol gondolom mindenki ismer mindenkit. Esetleg próbálj meg átmenni másik iskolába, amíg otthon vagy tanulj szorgalmasan, hogy esetleg egy különbözeti vizsgával átvegyenek. Próbálj olyan sulit választani, ami messzebb van, és akkor mehetsz kollégiumba, új embereket ismerhetsz meg, hétvégén meg hazamész és csak a pároddal foglalkozol.
2008. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tade ***** válasza:
100%
SZia! Figyelj! OLyan nincs, hogy elrontottad az egesz eletedet....17 evesen meg elotted van az egesz elet, a vilag a minden.....es ok lehetoseg....csak tudnod kell elni vele!!! Nezd, vannak esti iskolak, vagy dolgozok gimanziuma, ahol 3 ev alatt erettsegizni tudsz...vagy vannak tovabbkepzesek melyek, 2-3 tartanak es bizonyitvanyt adnak... rengeteg a lehetoseg..Ha pedig a baratnoid ilyen dolgok miatt elhagynak, akkor hadd, had menjenek...nem igazi baratnok...meg fiatal vagy es tapasztalatlan, ahogy ok is...az idovel talalsz majd olyan embereket, akik igazan ertekelni fognak es te ertekelni fogod oket..az eleted soran lehet lesznek meg nehezebb es boldogabb pillanatok. Regen en is azt hittem,a varos ahol eltem az a vilag aa a minden....de a vilag kitarult, tobb orszagban jartam, megismertem embereket, akik kozul sokan barataim lettek, de sok baratom volt akiket elvesztettem.....minden tortenik valamiert, semmi sem tortenik ok nelkul. Tudod nekem egy tanarnom mondta ezt mottot: "Eljon az a nap, mikor reggel felkelsz, arcodba sut a nap es csiripelnek a madarak. Akkor tudod es erezni fogod, hogy ez az a nap, amikor tovabbleptel.!
2008. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg július 15-én v an a szülinapom :)Mindenki követ el hibákat az életében....a ficipályás tényleg hiba volt.De ott a barátod és a szüleid!+unokatesód!Rájuk szerintem mindíg számíthatsz!Ha barátnőre lenne szükséged,akkor enkem írhatsz nyugottan,szívesen beszélgetek veled!MSN-ezhetünk is ha gondolod!:) Írj egy levelet és válaszokok+megadok az msn-em.-addig is jobbulást a vesédnek :)Puszy és fel a fejjel!(vasárnap jövök haza mert elutazom,de ma még éjszakáig vagyok!ÍRJ BÁTRAN!
2008. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még nem rontotad el az életet.lesznek jobb barátnöid,én is igy voltam.....most csak az a lényeg hogy helyre gyere egézségileg és lelkileg.nekem is nyugodtan irhatsz igaz én 22éves vagyok(1kisfiu anyukája)de szivesen lennék a "barátnöd"szivesen meghalgatlak:)irj várom leveled.és azután elküldöm msn-cimem oké.fel a fejel:)
2008. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves,


Igen ez az ikrek jegy sokszor szornyuseges dolgokra keszteti az ember lanyat...Igazabol az a haladas, hogy felfogtad, hogy enyhen szolva bunyevac voltal es ugy oszinten kerdezd meg magadtol te nem ugyanigy tettel volna-e a baratnoiddel ha ok igy cserben hagynak teged tobbszoris?

Mar tul vagy rajta. Ha nem enyhulnek, igazabol nem tudsz mit tenni.

Azonban a tobbin olyan is mint iskola meg betegseg, lehet segiteni.

Tessek elmenni iskolaba!!!! Tessek osszeszedni magad! - Ne haragudj, hogy ilyen kemeny vagyok de tudod nekem az anyam azt mondta, ha nem jarok iskolaba es nem dolgozom, nincs helyem a hazaban. Megtanitott az oreglany a tulelesre az biztos.

Nem szabad az onsajnalatban elsullyedni, mert lehet a szuleid hiszen a gyermekuk vagy kiallnak melletted de a kedvesed elobb-utobb raunhat!

17 eves vagy. A vilagod meg nagyon kicsi. Nem sok mindent ismersz a felnott vilagbol. Ami sokkal kegyetlenebb es hazugabb mint a tinikori "nem leszek a baratod tobbe".

18 evesen en is kibuktam. Kaptam egy idegosszeroppanast - en a mindig nyugodt. Nyugtatoztak egy darabig...

De kozben jartam suliba, egyedul voltam sokszor nagyon.

Te tudtad, hogy a legjobb revans az a siker?

Ezt nem en talaltam ki. Nincs is annal jobb.

Minden rajtad mulik: akarod-e?

Gondolj arra, ha nem erdekel a suli mit fogsz csinalni? segedmunkas leszel? Netan arupakolo a Tescoban? ...bar ahogy hallottam nekik sem mindegy am, hogy kit vesznek fel....!!!!

Tessek halasnak lenni ami van es elindulni kifele az onsajnalatbol!

Oszinten kivanok nagy sikereket!

2008. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

szia

Csak egy pl.dát szeretnék leírni. A hugom barátnője mindig a Hugom pasijaira hajtott, lopott a munkahelyén, és eltűnt. Tesóm nem adta fel. tudta hogy depis a barátnője, és addig küzdött míg sikerült őt kihúzni belőle. Ő Barátnő, nem tudom a tieid azok voltak e? Elestél? Miért nem húztak fel? Miért rúgtak még beléd? Lehet,h.hibáztál ott van más melletted, tessék felállni és emelt fővel tovább menni. Hajrá!

2008. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly. Nagyon tetszik h őszintén leírtál mindent. Mások is követnek el hibákat az életben,tanulni kell belőle és továbblépni. Még nagyon fiatal voltál/vagy, megkaptad életed első pofonját az élettől,de nyugi mert mindenki megkapja
2010. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne h olvasgatod-e még az oldalt és mik történtek veled azóta, rendeződtek a gondok? - Ha nem titok.
2010. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!