Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok szerelmes a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerjük egymast,1 hete vagyunk együtt,ő az első baratnőm.

Tetszik is,kívánom is valamennyire,kedvelem,hianyzik de egyaltalan nem érzem hogy szerelmes lennék belé..csak jólesik hogy van valaki aki erdeklődik irantam,és szeret.

Sajnos csendes vagyok és atlagos,szóval mast nehezen találnék,ezért is ragaszkodom hozza.

Kialakulhat még szerelem?


18/F


2014. aug. 17. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem adj még jónéhány hetet-hónapot ennek a kapcsolatnak, próbálj meg szívvel-lélekkel benne lenni és ne legyenek túlzó elvárásaid egy hét után. Ez az idő még semmi, még nem is ismeritek egymást igazán és nem is alakultak ki szoros kötelékek.


Ami fontos: ne hazudj se neki, se magadnak és ne várj el óriási elköteleződést és ne is adj ilyet, ha bizonytalan vagy.


Amúgy meg rákenról, tölts vele sok időt. Legrosszabb esetben ez egy "demo-kapcsolat" lesz az életetekben. Én egész életemben eddig egyetlen emberrel voltam együtt, hidd el nekem: NAGYON jó, ha van korábbi tapasztalatod, akár minimális is.

2014. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!