Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok szerelmes a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerjük egymast,1 hete vagyunk együtt,ő az első baratnőm.

Tetszik is,kívánom is valamennyire,kedvelem,hianyzik de egyaltalan nem érzem hogy szerelmes lennék belé..csak jólesik hogy van valaki aki erdeklődik irantam,és szeret.

Sajnos csendes vagyok és atlagos,szóval mast nehezen találnék,ezért is ragaszkodom hozza.

Kialakulhat még szerelem?


18/F


2014. aug. 17. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ki alakulhat
2014. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

még kialakulhat, de ha mégsem fog, akkor szakítsatok

nem lenne tisztességes csak azért vele maradni, mert nehezen találnál mást

2014. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
hát 1 hónap után sokszor nem szerelmes még az ember... ez majd bőven kialakulhat még
2014. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt lehet, h nem ártana elmondani neki, h így számítson rád, nem?
2014. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
olyan is lehetséges hogy nem magába az emberbe szeretsz bele, hanem a helyzetbe hogy van valakid... te legalább tudod hogy nem vagy belé szerelmes(kialakulhat még)
2014. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Kialakulhat.

Sőt én voltam úgy együtt pasival 3 évig hogy egyáltalán nem voltam szerelmes. Csak szerettem valamilyen szinten és ragaszkodtam hozzá. Nem mondhatnám hogy rossz kapcsolat volt. Sőt. Ha találkoztunk tök jól elvoltunk, ha meg nem lehettünk együtt elfoglaltam magam és nem foglalkoztam vele .

Most mondhatni halálosan szerelmes vagyok, és kb. minden percben úgy érzem hogy messemmisülök ha nem lehetek vele. Megöl a hiánya, folyton görcsöl a hasam. Nagyon szarul vagyok már. :(

2014. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Simán kialakulhat. De ne álltasd magad ha nem fog kialakulni hamarosan, akkor hagyd ott. Az jobb ha inkàbb keresel valakit aki iránt ilyen érzés is hozzá köt.
2014. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom hitetgetni és mardos az érzés hogy ez így nem helyes..de remélem hogy még kialakul az érzés.


Ha szakítok vele akkor ki tudja meddig nem lesz megint senkim

2014. aug. 17. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem teszel érte akkor nem fog semmi se kialakulni,ha ez így van jobb ha szakítotok.
2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

1. Még simán kialakulhat a szerelem.

2. Sajnálatból soha senkivel ne maradj!

3. Azért ne tarts fent egy párkapcsolatot mert félsz az egyedülléttől!


Szedd össze magad!

2014. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!