Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz utáni első sex?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon összevesztünk, mert szerinte nem vagyok megértő. 3 nap után szeretkezett a barátjávál , abortusz után , és Én erre elmondtam, neki hogy egy idióta, és hogy nagyon nagy esélye van hogy ismét terhes... erre, csak azt mondogatta, hogy hülye vagyok, és elment az eszem... megsértődtem, és most engem okol, hogy tönkretettem a barátságunkat... Nincs igazam???
2010. jan. 12. 23:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Még 1 centire se tágítják,gondolj bele mekkorára tágul szüléskor! Mégis zárt lesz ujra.
2010. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá?
2010. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26 évesen, ha annyi esze van, hogy nem szed bogyót, és nem húz teszkósszatyrot a pasija szottyadt kárójára, akkor kiQrtul megérdemli, hogy kapjon valami nemibetegséget. Génhulladék szegény.
2010. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szép és jó, hogy foglalkozol vele, de neked ehhez semmi közöd nincsen és a legszánalmasabb dolog az,hogy még te sértődtél meg. Nincs miért, az ő élete, ő cselekedetei, neked a sajátoddal kell foglalkoznod.


Az pedig nem barátság, ami egy ilyet nem "él túl".

2010. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ha nincs közöm hozzá, akkor nem kérdezte volna a véleményem, nem fogom neki csak azért azt mondani, amit hallani akar, hogy jól érezze magát.. mert a saját elveimnek mondanék nemet..
2010. jan. 13. 16:21
 26/26 anonim ***** válasza:

jajj itt írod hogy kajak belement az idióta barátja

mi a f*sz közöd van hozzá?meg mi jogon idiótázod le?

te kis hülyeeeee

2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!