Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz utáni első sex?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon összevesztünk, mert szerinte nem vagyok megértő. 3 nap után szeretkezett a barátjávál , abortusz után , és Én erre elmondtam, neki hogy egy idióta, és hogy nagyon nagy esélye van hogy ismét terhes... erre, csak azt mondogatta, hogy hülye vagyok, és elment az eszem... megsértődtem, és most engem okol, hogy tönkretettem a barátságunkat... Nincs igazam???
2010. jan. 12. 23:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van! A barátnőd egy idióta! Ha ezen megsértődik, nem is (volt) igazi barátnő, és akkor felejtős...
2010. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Magyarul.. volt egy bnőm..
2010. jan. 12. 23:30
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen...
2010. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem valószínű, hogy terhes, ez tény, de nem mondták neki, hogy abortusz után nem lehet szeretkezni? A saját egészségét kockáztatja. A saját szervezetét :(
2010. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora egy sügér egy csaj bazzeg.

3 napja jött abortuszról de már kúr.

Mi ez b@szki egy NYÚL???

Valahogy nem lepődöm meg hogy abortusza volt, hogy meg ne kérdezzem: Sorban a hányadik?


Ha ezen besértődik hülye mert jót akartál neki.

Egyébként meg nőből van. Elvégre ő találta ki, hogy tönkrement a barátságotok, és ő okol téged. Nem akarta ő ezt a barátságot.

Hanyagold a 'csába.

2010. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Na de várj, nem lehet, hogy azon sértődött meg, mert védekezett? Nézd, ha védekezés ellenére esett teherbe, arról nem tehet. Ettől függetlenül továbbra is tény, ilyen hamar a saját egészsége érdekében nem szabad szexelni.
2010. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

23:37

Hát ezaz!

Majd meglepődik ha nem lehet többé gyereke bár általában az ilyen ribik a legtermékenyebbek aki meg igazán gyereket akar az évekig küzd egy babáért, vagy majd 40-50 körül csodálkozni fog a méhnyakrákon...

2010. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ez volt neki az első ... Én úgy gondolom , h terhes, mert nekem azt mondták, hogy nagy esélye van Rá.


Tényleg csak jót akartam ..:(

2010. jan. 12. 23:39
 9/26 anonim ***** válasza:
Rosszul mondták, a teherbeesésre a legkevesebb esélye van, de betegségekre annál több. Sajnálom, hogy összevesztetek :(
2010. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem védekeztek, és kajak belement az idióta barátja..:S
2010. jan. 12. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!