Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz utáni első sex?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon összevesztünk, mert szerinte nem vagyok megértő. 3 nap után szeretkezett a barátjávál , abortusz után , és Én erre elmondtam, neki hogy egy idióta, és hogy nagyon nagy esélye van hogy ismét terhes... erre, csak azt mondogatta, hogy hülye vagyok, és elment az eszem... megsértődtem, és most engem okol, hogy tönkretettem a barátságunkat... Nincs igazam???
2010. jan. 12. 23:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Wááá, olyan méhbetegségei lesznek :(:( De nem mondta neki a nőgyógyásza, hogy várjon már ameddig rendeződik, mert baj lesz?
2010. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, h ilyenkor van rá a legnagyobb esélye.. azért mondtam ezt neki...:s
2010. jan. 12. 23:59
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy hülye százat csinál, két hülye...

Hagyd rájuk, ha a pasija nem védekezik a lány meg olyan mesüge hogy belemegy így is a szexbe nem beszélve arról, hogy már kefélnek akkor csinálja csak te meg ne stresszelj ezen. Úgysem fog megérteni téged, hiába akarsz jót.

2010. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát az esélye természetesen megvan, mert ha nem védekeznek, akkor tulajdonképpen szinte mindig van rá esélye, de abortusz után egy megterhelt szervezet nem igen tud befogadni egy újabb terhességet. Abortusz után, ha a nő szervezete alkalmas rá, szoktak írni fogamzásgátló tablettát. Nem lehet, hogy kapott ő is? Azok első szemtől kezdve védenek. Megkérdezhetem hány éves hogy még egy minimális védekezést sem alkalmaz főleg egy ilyen minden nő számára megrázó esemény után?
2010. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
az esély mindig megvan. hagyd a francba. saját magát teszi tönkre. :S
2010. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

00:10

26 éves ... Nem tudok, már mit mondani neki, hajtja a maga igazát, és nem képes felfogni, hogy mit beszélek neki...

2010. jan. 13. 00:18
 17/26 anonim ***** válasza:
52%
az esély meg az egészség is egy dolog, de ha nekem abortuszra kellene mennem (ne kelljen soha, nem azért írom, meg védekezem is, de a tabi se 100% ahogy semmi sem) azt hiszem, nekem 1 évig minimum élni nem lenne kedvem és szemenköpném magam, akárhányszor tükörbe nézek, nem hogy megint a d.gáson járjon az eszem :S
2010. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én inkább őt féltem, mint egy újabb abortusz gondolatát :(:( Szegény lány :( Tudom, magának csinálta, nem kellene sajnálom, de én láttam sok nőgyógyászati betegséggel rendelkező embert és senkinek sem kívánom, főleg nem egy olyan nőnek, aki fiatal és valószínűleg akar még kisbabát :(
2010. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nincs igazad! Kérjél tőle elnézést, arra hivatkozva, hogy nem figyeltél a biosz órán és fogalmad sincs a ciklusról!

Terhesség alatt nincs peteérés,ez majd csak következő mensi után lesz.

A fertőzés esélye nem nagyobb mint a menzesz alatti dugásnak.

Szép,hogy így aggódsz a barátnődért!

2010. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Abortusznál a méhszájat kitágítják, ami (a védőnő szerint) már soha nem lesz a régi, olyan lesz, mint amikor egy befőttesgumit szétfeszítesz... repedések keletkeznek rajta. Na most szerintem 3 nappal egy abortusz után még egyáltalán nem olyan a méhszáj állapota, amilyennek lenni kéne. Rengeteg kórokozó juthat a szervezetbe. Nem hiába nem lehet 1 hónapig sem ülőfürdőt venni, sem szexelni ab. után. Szóval a saját egészségével játszik a lány.
2010. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!