Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy normálisabb, csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normálisabb, csendesebb, kedves lányt miért nem értékelnek a fiúk?

Figyelt kérdés
Főleg huszonévesek válaszaira lennék kíváncsi.
2014. júl. 29. 09:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert a többség hülye és elvan szállva magától és nem veszi észre, hogy az a lány milyen értékes...neki csak a külső számít azért és ezért nem kell az ilyen pasikat komolyan venni tapasztalat..:(
2014. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11#

"és nem veszi észre, hogy az a lány milyen értékes"

Mégis honnan vegyem észre, ha semmit nem mutat magából? Vagy ez valamiféle érdekes párhuzam lenne, hogy ha már egy lány csendes akkor biztosan nagyon értékes is?

Valamint, itt most pontosan milyen értékekről is beszélünk mert nekem nagyon nem világos mitől lesz egy csendes lány értékesebb?

2014. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen lányok jönnek be,úgyhogy ne általánosíts,légyszíves..

21/F

2014. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Először is neked kell értékelned magad.

És gondolkodni azon ki tetszene, majd finoman közeledni.


A boldogságod ne a fiúktól függjön már. És jól írják...ki kell bontani magad. Tudd mi érdekel.


Kérdező mit jelent nálad a csendes, és normális szó? A csendes mennyire csendes? Hogy kommunikálsz mikor sorra kerül a dolog.

2014. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaguár, nem értek egyet veled! Én is csendesebb lány vagyok, de attól még nem tartom unalmasnak magam, tudok és szeretek is kacérkodni, bevállalós és nyitott vagyok számos téren! Ez a két dolog nem zárja ki egymást!
2014. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"nem veszi észre, hogy az a lány milyen értékes"


Pont ezért, mert azt hiszik, hogy ők bizony főnyeremények! A pasik meg élet halál harcot vívjanak miattuk.

2014. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a legtöbb ilyen lánynál azért bepróbálkozik néha valaki, csak őket meg ti sz@rjátok le.


:)

2014. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!