Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy normálisabb, csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normálisabb, csendesebb, kedves lányt miért nem értékelnek a fiúk?

Figyelt kérdés
Főleg huszonévesek válaszaira lennék kíváncsi.
2014. júl. 29. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1) Honnan veszed hogy "normális" vagy?

2) A csendesség miért lenne jótulajdonsag? Mar őszintén.

Pedig én is csendesebb vagyok.


22/F

2014. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mert sokak szerint unalmas...szerintem előnyös is lehet, feltéve ha mosolygós és nem mindig komoly arcot vág...


21F

2014. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ertekelnek csak altalaban a huszonevesek elvezni akarjak az eletet es szeretik a pezsgest meg a porgest es ezert nem figyelnek felna csendesebb lanyokra remelem segitett :)
2014. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát a csendességet nem tartom jó tulajdonságnak, de nem tudok változtatni ezen.
2014. júl. 29. 10:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg mar a kérdésből árad a martírhangulat.
2014. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én pont a csendesebb lányokat részesítem előnyben. Sokkal bújósabbak, romantikusabbak tudnak lenni, mint a nagyszájú partiribizlik. Jobban el tudok képzelni velük egy kapcsolatot, lehet azért, mert én sem vagyok az bőbeszédű, társaság középpontja pasi.

Szóval nem mondanám azt, hogy nem értékelnek, csak meg kell találnod a hozzád illőt.


28/F

2014. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert nem képesek pozitív visszajelzéseket adni, flörtölni, kacérkodni, szarkasztikusan tálalt, ám a felszín alatt komolyan gondolt szexuális ajánlatokat, célzásokat tenni. Többségük elvan csendben a kis világában és várja a szőke herceg betoppanását.

Ha pedig egy srác közeledni próbál feléjük akkor többnyire teljesen közömbössé vállnak. Nekem ez a tapasztalatom a "normális, csendes, kedves" lányokkal kapcsolatban.

2014. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én jobban értékelen azt ha egy lány csendesebb és normálisabb. Nem szeretem ha a lány állandóan/többnyire kiabáll vagy ha rengeteget tud beszélni a "semmiről".

Ha az érzelmek kifejezésével nincs gond akkor inkább ezt jó tulajdonságnak veszem.

Szerintem vannak még elég sokan akik ezzel így vannak.

Megfogod találni azt aki ezt is szereti benned. Hiszen ezen kívül kedves vagy és normálisabb (mint írtad) :D

24/F

2014. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én értékelem, és mindig az ilyen lányokat keresem. eddig konkrétan csak csendesebb, visszafogottabb lányok iránt alakult ki bennem erősebb vonzalom. a probléma csak az, hogy én nem jöttem be nekik, egyik esetben sem. :)


szóval szerintem ne aggódj, vannak olyan fiúk szép számmal, akik hozzád hasonló lányra vágynak. csak türelem.


19F

2014. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Csendes lányok előnybe ,,jelige,, a leveleket a szerkesztőségbe várom
2014. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!