Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak másképp működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak másképp működnek mint a nők, ugye?

Figyelt kérdés
Például ha nekem tetszik egy férfi,akkor nem igazán merek rá nézni,mert egyből észrevenni,mosolygok,babrálom a hajam,megérintem a combom,vagy ilyesmi testi jelek. A férfiakkal hogy van ez? Ők h viselkednek ilyen helyzetben? Mondjuk akár egy szűk társaságban?

2014. júl. 24. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"minden férfi csak egy dologra képes koncentrálni."

Ilyen hozzáállással minek ismerkedsz? Megsúgom, nem robotok vagyunk, akiknek felvillan a "Bszható" "Nem bszható" felirat, ha ránézünk egy nőre. Értékeljük a szépséget, és azt, ha jól néz ki egy nő. Egyből odavonzza a tekintetünket egy-egy ruhadarab, vagy testrész, de ez nem azt jelenti, hogy beszélgetés közben törvényszerűen csak a döngetésre gondolunk.

2014. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11-es errol eszembe jut egy kb 11 eve tortent kozepsulis esemeny.


Az egyik osztalytarsnom keritot jatszott egy nagymenonek tuno drogos 185 cm 130 kilos sracnak.

Mondta hogy van egy baratnoje es osszeillenenek, stb.

Srac csak ennyit kerdezett "kuurhatoooo?".


A csaj kinosan de annyit felelt, hogy hat vegulis igen, kurhato.


Egyebent volt tobb srac az osztalyban, volt aki nem ilyen bunko modon viselkedett.


De oket leszartak a lanyok, mert nem tuntek nagymenonek.


Most 11 ev utan, nemtudom hogy megy a mai csajoknal.

2014. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha meglátok egy jó csajt, gyakran sátratverek. ha ugy el tudja terelni a figyelmemet beszélgetés közben, hogy összeomlik a rendszer , akkor azt a csajt meg kell szereznem(nem csak hágni).ellenkezõ esetben a hölgy unalmas, és csak a teste a lényeg. én igy szelektálok. tehát csak akkor vagyunk gépek ha elvárják tőlünk, és kezelnek mint egy gépet.
2014. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jah, es persze ezért nem szeretem a netes ismerkedést. 13-as voltam
2014. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

10-es honnan lehet észre venni ha egy pasi hazudik,mondta már nekem egy pasi,h van egy testjel,de azt h mi az azt nem mondta el.Lehet h vmi a szemmel?

11-es:Köszi a biztatást,nem tudtam h a fiúk egy-egy ruhadarabra is odafigyelnek,ugymond.összhang

13-as hozzászólás is hasznos.

2014. júl. 24. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!