Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak másképp működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak másképp működnek mint a nők, ugye?

Figyelt kérdés
Például ha nekem tetszik egy férfi,akkor nem igazán merek rá nézni,mert egyből észrevenni,mosolygok,babrálom a hajam,megérintem a combom,vagy ilyesmi testi jelek. A férfiakkal hogy van ez? Ők h viselkednek ilyen helyzetben? Mondjuk akár egy szűk társaságban?

2014. júl. 24. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja, mekkora diszkrimináció már, hogy, ha egy nő rak egy gyereket a mellére, az oké, de én az enyémre, akkor beperelnek megrontásért.
2014. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
100%
2014. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jaja úgy ahogy 2-es írta :)
2014. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
bocsi,de én ezt nem értem,ez sztem nem ide való. arra voltm kiváncsi mik a jelei konkrétan ha egy ferfinak tetszik egy nő. és személyes tapasztalatokat kérek,hogyan vehetem észre,h nem csak az kell a férfinak.azért mindekinek ment a jó kéz.
2014. júl. 24. 10:20
 5/15 anonim ***** válasza:

De igenahogy 2-es is írta. Plussz a szemkontaktust is képes felvenni.


Jelekből beszéd nélkül sokat nem tudsz leolvasni, csak annyit h tetszel e neki!

biztos gyermeki vagy még.

2014. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinak tetszel, észre fogod venni. Mi nem úgy "működünk" mint ti, egy férfi testbeszédéről nem lehet szerintem megállapítni, tetszel -e neki. Max. az lehet árulkodó, ha beszélgetés közben sűrűn megérint, legyen az kézbökdösés, vagy egy sokkal egyértelműbb "Maszatos az arcod, letörlöm!".
2014. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vagyok gyermeki :) De épp ez az hogy az illető elég távolságtartó mindenkivel. De gondolom csak arra kellenék neki vagy nem tudom. minden férfi csak egy dologra képes koncentrálni.:)
2014. júl. 24. 10:48
 8/15 anonim ***** válasza:
föláll a fütyi.ezt probaljuk takarni.
2014. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ASOT ***** válasza:

Miért mit nézzen a külsődön a szemeden hajadon testeden lábaidon kívül?

Te is a srácot méregeted, csak ugye nőkre nem mondják azt, hogy "csak arra hajt".


A belsődet nem látja azt nem tudja nézni, meg kell ismerkednetek. Ha külsőre tetszetek egymásnak akkor már csak belsőre kell.

2014. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy pasinál testbeszédből keveset veszel le, max azt ha hazudik.

Ha közelebb ül hozzád vagy ha törekszik rá, hogy megérintsen. Az már egy kicsit közelít a valósághoz, de még az sem az igazi.

Ha tetszel egy pasinak azt az orrodra fogja kötni :)

2014. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!