Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy valószínűséggel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy valószínűséggel csak szexre kellek egy pasinak, de akkor sem értem. Fiúk, ti ennyit áldoznátok egy numeráért, akármilyen jó is?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy bejön nekem, sztem azt hiszi,h bele is mennék a csak szexbe.

Barátnője van és egy jó ideje emilezünk. Várja, hogy írjak neki, ő is ír stb.

Találkoztunk, jó volt, összejöttünk, de nem lett belőle szex. Végig azt mondta, hogy ezt nem szabad, szereti a nőjét, többet nem fordulhat ez elő. Jó azt hittem akkor ennyi. De már másnap írt, hogy találkozzunk megint...ha csak meg akart dugni miért nem tette meg az első alkalommal, És minek kerít ekkora feneket neki,h több hét email előtte? Ennyire nem vagyok jó nő, hogy ennyit megérjen egy numera.


2010. jan. 9. 21:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hú ez érdekes sztori:)

és miért nem lett belőle több utána?csak szexet akart,meg te is?

2010. jan. 9. 23:57
 12/12 anonim ***** válasza:
több hét email? nálam lassan 4 éve tart egy ilyen sztori.. szóval ha valaki meg tudja magyarázni, szóljon:D
2010. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!