Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy valószínűséggel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy valószínűséggel csak szexre kellek egy pasinak, de akkor sem értem. Fiúk, ti ennyit áldoznátok egy numeráért, akármilyen jó is?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy bejön nekem, sztem azt hiszi,h bele is mennék a csak szexbe.

Barátnője van és egy jó ideje emilezünk. Várja, hogy írjak neki, ő is ír stb.

Találkoztunk, jó volt, összejöttünk, de nem lett belőle szex. Végig azt mondta, hogy ezt nem szabad, szereti a nőjét, többet nem fordulhat ez elő. Jó azt hittem akkor ennyi. De már másnap írt, hogy találkozzunk megint...ha csak meg akart dugni miért nem tette meg az első alkalommal, És minek kerít ekkora feneket neki,h több hét email előtte? Ennyire nem vagyok jó nő, hogy ennyit megérjen egy numera.


2010. jan. 9. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudhatod mennyire izgatod fel őt,nekem is volt olyan csajom aki nem volt "jó nő" mégis ha találkoztam vele a szerszámom nem bírt magával.Benned is lehet valami különleges ami miatt ennyire akar de talán egy kicsit bizonytalan szegény.Ha elfogadsz egy tanácsot minél előbb és minél többször szerelmeskedjetek mert minden kihagyott alkalmat sajnálni fogsz majd hidd el:)
2010. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de nem akarok senki szeretője lenni:(

akkor sem, ha majd megőrülök érte, mert nagyon jó pasi és okos, intelligens, jó állása van, egy baj van vele, ezek szerint nem épp egy hűséges típus....

2010. jan. 9. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Na igen nálatok máshogy működik tudom:)Egy pasinak kicsit lazább képe van a megcsalásról.Még a korod nem irtad,mert ha fiatalka vagy akkor más mint ha idősebb pipi vagy.Ha fiatalabb akkor hagyd a fenébe 100 lesz aki meg akar dönteni.Amugy meg lehet csak azt hiszi attól majd elolvadsz ha nem rohan ajtóstól a házba(udvarlás).Nehéz ám kitalálni mit szeretne a kis hölgy akit kinéztünk.


(első)

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az oké, hogy lazább képe van a megcsalásról....


de tudja, hogy bejövök neki, lett volna alkalma is hamarabb találkozni meg minden. miért húzza ennyire, ah tényleg csak szexet akar?

én úgy tudtam, ha pasi dugni akar, nem taktikázik, hanem hajrá!

amúgy elmúltam már 20.

2010. jan. 9. 22:21
 5/12 A kérdező kommentje:
mmint tudja, h ő bejön nekem.
2010. jan. 9. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem hagyd ezt a ribanc pasit, csak szórakozik.

Ha legközelebb ír, vagy találkoztok, kérdezd meg tőle egyenesen, hogy mit akar tőled?

Ha megmondja h mit, akkor attól függően küldd el.

Amúgy ribanc pasi nekem sem kellene. Még szexre sem.

Először kellene kérned engedélyt a barátnőjétől....

2010. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
na, szóval a lényeg az, h ne legyél a kapcarongyja, keress hozzád illő tisztességes ffit!
2010. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet van egyfajta szexuális kisugárzásod! Nekem is ezt mondták,csupán 163cm vagyok 87-63-82es mérettel hosszú kékesfekete haj. nincs nagy mellem,kicsit nagy a seggem,még is jobban körüllengenek a pasik mint a buta párductestű platinaszőkét.És h miért,mert egy páran elmondták h akkora szexuális kisugárzásom van és ezért van:)

Szerintem neked is ez van,jobban tapad a pasi mint egy pár 75D-s cicire :p

de vigyázz,másodiknak lenni nem jó!

Gondolj bele, előtte megkufircolta a nőjét,aztán megy hozzád,végül megy haza és ismét a nőjével kufircol. szóval h előtted meg utánad máshova is lógatja:S

Nehogy nagyot koppanj

21L

2010. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy igazatok van...a múltkor sem kellett volna az első találkozón összekavarni vele...csak sajnos kicsit beittunk és a gátlásaim eltűntek...de ennél többet nem engedek neki.
2010. jan. 9. 22:29
 10/12 anonim válasza:
100%

Hidd el a pasik nagyon sok mindent megtennének 1jó numeráért.Itt egy sztori:

Találkozgattam egy férfivel, de nem feküdtem le vele sem először, másodszor és harmadszor sem.Nagyon érdekelt mit tenne meg értem, meddig menne el?Nos, kivett a 1nap szabit, egy szobát egy hotelben, elutazott utánam 70km-t (én koleszban laktam akkor) és egy csodálatos napot és éjjelt töltöttünk együtt.Még gyertyát is hozott magával!:)Olyan volt mint a mesében-nem voltam szűz,sem romantikus-ahogy ő sem:D:D

Később elmondta, hogy ő eddig mindenkit megkapott egy csettintésre, akit akart.Engem nem, ez tetszett neki bennem:)

Azóta van barátnője:)

2010. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!