Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy valószinüséggel értágulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy valószinüséggel értágulat van a herémnél, de nem merem elmondani a barátnőmnek, félek a reakciójátol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
igazából dokihoz is elkéne mennem, de ezt tuti műtik és félek egy kicsit a műtéttöl
2008. nov. 20. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne ijeszd meg, hiszen te sem tudhatod pontosan mi a gond, de együtt elmehettek dokihoz és akkor kiderül mi a probléma. Miből gondolod, hogy értágulat? Mik a tüneteid?
2008. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne hülyéskedj a barátnőd nem egy idegen.Mond el nyugodtan és menj,menjetek el orvoshoz.Nyugi a szerszám nem fog sérülni és ha valóban az akkor egy rutin műtétről van szó 6-8,max 12 nap és kiengednek a kórházból.
2008. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem az orvosnak mond el ne neki.....az orvos megmondja mi az , feleslegesen ne idegeskedjen..amugy uncsitesomnak is volt és télleg műtötték, de nem lett belőle semmi problémája..működik meg mindenXD
2008. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kellene félned a reakciójától, főleg ha szereted és ő is téged. szerintem ez egy komoly kapcsolatban a minimum, és a dokit sem kéne halogatni, nehogy minél később menj és annál nagyobb legyen a baj
2008. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szevassz!


Nem nagy dolog. Nekem is volt. Ha a bal heréd fölött érzed, akkor valószínűleg visszértágulat. Hirtelen nőtt férfiaknál fordul elő. Minden hatodik férfinak van. Megműtötték, és nem a zacsit vágják, hanem a hasfalat felette. De menj el az orvoshoz, ő megmondja pontosan.

2008. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a bal herém fölött érzem. utána néztem és igy a tünetek is visszértágulatra utalnak. régebben.. ugy 1 éve voltam 2 dokinál.. egyik azt mondta h semmi bajom a másik meg h egykis értágulat, ha nem múlik el akkor mütét... hát még mindig nem múlt el :S
2008. nov. 21. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elmúlni nem fog, nem tudom miért mondta az orvos, szerintem ha egy érfal egyszer elenged, nem regenerálódik. Nekem egyből műteni akarták. De gondolom fokozatai vannak. Azt mondták ha húzó fájdalmat érzel az ágyékodban, vagy zavar szex közben, akkor kell műteni. Meddőséget okozhat a pangó oxigénmentes vér a herében, mert nem vezeti el a véna, ami megnyúlt, kitágult. Mondjuk én 6 évig éltem vele, aztán műtötték, és nem okozott meddőséget, sőt tökéletesek voltak a műtét utáni eredményeim. De a legjobb ha elmész újra a dokihoz. Elmondod mi van, érzel-e valami kellemetlent, nézzétek meg a spermiumok állapotát, és döntsétek el.
2008. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jolvan, köszi. bár én még nem érzek semmi kelemetlenséget, csak ha megfogom érzem.. na meg néha érzem hogy mintha a bal herém nehezebb lenne :D
2008. nov. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!