Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 év körüli lányok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli lányok, ti hogy reagálnátok, ha 3 évvel idősebb fiú próbálkozna nálatok?

Figyelt kérdés
Örülnétek, hogy idősebb fiút érdekeltek, vagy zavarna a korkülönbség?
2010. jan. 9. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen jártam egy 17 éves fiúval...

Akit nagyon szerettem...

Nem tudom, hogy ő szeretett-e engem... de tiszteletben tartotta azt, hogy 14 vagyok és nem akart megfektetni..



Szóval lehet hogy az a bizonyos nálad 3 évvel kisebb lány is örülne hogy nagyobbak figyelmét is felhívja magára és járna veled vagy ilyesmi, csak kérlek ne élj vissza ezzel..

2010. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem csak azt akarom. Nyilván azt is, de tiszteletben tartom, hogy fiatal még.
2010. jan. 9. 21:43
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindegy a korkülönbség !Az együtt járás vége a nagy dugás:) ilyen az élet:)
2010. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

hát tizennégy vagyok, de megmondom őszintén én is ugyanarra gondolnék mint a többi, mert sajnos mostmár szinte csak az a lényeg mindenkinek.. ezt értem a legtöbb fiúra és a lányok egy részére is.

De hát, szerintem ez a dolog sok dologtól függ, nem csak a korkülönbségen.

2010. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, ha 3 év nem anyira sok!

14/L

2010. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
a próbálkozással még nincs baj, de ha tudom, hogy olyan dolgot akar, amit én nem, hát... valszeg kerülném a továbbiakban a társaságát
2010. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

hozd a tudtára h nem csak azt akarod. Légy vele kedves, megértő...türelmes...és ennyi :)

De én járnék egy nálam 3 évvel idősebbel.

AZ meg hülyeség h egy 14 éves lány azt hiszi h csak arra kellhet. Ennyi erővel minden nő azt hihetné 14-65 éves korig h csak ARRA kell...

2010. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

hm.. szerintem 3 év nem sok...

én pl. 14 évesen 18 éves pasikkal jártam csak.

S azóta is az a 4 év korkulönbség mindig megvan ... :D nemtom miert.. de mindig olyan pasikat fogok ki xD

s én se hittem azt h 14 évesen csak le akar fektetni..s nem is tett semmit... fél évig vele jártam..de csóknál több nem volt......


és én 14 körül örültem neki h idősebb nálam a pasim.... :D s sztem az a pár év kell is.....


16/L

2010. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én kifejezetten örülnék! a korombeli fiúk annyira éretlenek és tuskók.. persze egy 16-17 éves srác is lehet az.. de vannak akik már felfogták hogy ha bunkók akkor tartós kapcsolatra nem számíthatnak..


amúgy lány vagyok 13 éves és egy 16 éves barátom van : D

2010. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

de mondjuk sztem a legtobb csaj 13-14 evesen meg nem erett ... kislanyok meg.... vagyis ahogy mostanaban elnezem oket... azt hiszik h "nagy nők" s nekik mindent lehet...de kozbe meg csak kis csitrik......

ugyh vigyazzz az ilyen csajokkal :)

16/L

2010. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!