Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 év körüli lányok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli lányok, ti hogy reagálnátok, ha 3 évvel idősebb fiú próbálkozna nálatok?

Figyelt kérdés
Örülnétek, hogy idősebb fiút érdekeltek, vagy zavarna a korkülönbség?
2010. jan. 9. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Én 19 éves fiú vagyok.Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem csak azt a bizonyos dolgot akarja..:S sajnos a fiuk többsége ilyen..Itt megjegyezném hogy én pl nem:)

Legalábbis én nem kezdeményeznék egy nálam 3 évvel fiatalabb lánynál..

Bár ha sokkal idősebbnek nézel ki mint 14 akkor az is lehet hogy komolyan gondolja a dolgot.

2010. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

bazeg...:D

épp most akartam írni hogy nedvesedne a bugyim...erre lelövöd a lényeget...

jóvanám


Üdvözlettel:

Egy értelmes ember


Kérdező:

Hülye a kérdésed ne is haragúdj de ha én erre aztmondanám hogy öngyilkos lennék akkor meg is csinálnád?(feltéve ha elegen írnák ezt:D)

2010. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
khm én a fiú volnék, csak érdekel, hogy mire számíthatok
2010. jan. 9. 21:34
 4/20 anonim ***** válasza:
én 14 L vok,nálam egyszer egy 20 éves csávó próbálkozott,de nem is látam élőben csak msn-en láttam,meg bszéltem vele,de tuti nem azt akarta,egy fél ország van köztünk.hogy a kérdésre válaszoljak:engem zavarna a korkülönbség,max 1-1,5 év eltérés jó,még a 2 is belefér
2010. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hmmm...hát én örülnék h idősebb pasi érdeklődik , de nem mind1 h hogyan ...

14L

2010. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én nem örülnék mert amikor kisebb voltam és kezdeményezett egy pár évvel idősebb akk persze h csak azt akarta .. :D

16L

2010. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szóval te vagy a fiú?3 évvel fiatalabb csajra buksz?szerintem egyből az jönne le hogy azt akarod,már bocs,én is azt hinném.de tényleg,nem is irtad hogy csak azt akrod-e vagy tényleg tetszik
2010. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A diszkós csajok széttennék a lábukat, normálisabbaknál nem tudom mi a helyzet.
2010. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

FRászt kapnék. Én. Én azthinném, hogy csak meg akar baszni.

de szerintem a mai 14 évesek, mind nagyon örülnének neki, ha egy 18 éves nagyfiú nyomulna rájuk :')

2010. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

21:38

mért te hány éves vagy?szerintem nem mindegyik gondolná ezt,sőt......

2010. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!