Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanátok a csajotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanátok a csajotokkal ha nem lenne ideje rátok a vizsgaidőszak miatt, mert rengeteget kell tanulni és emiatt kb.2 hónapig nem találkoznátok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, egyetemi hallgató, a párom dolgozik, távkapcsiban élünk, hétvégenként találkozunk, de most arra kértem hogy a tanulás miatt ne találkozzunk, mert rengeteg tanulnivalóm van és nem lenne időm rá ebben az időszakban, mert fontosak nagyon a vizsgáim, erre ő szakitani akar velem, mert szerinte én elhanyagolom őt, én csak megértését kértem erre a két hónapra
2010. jan. 9. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy elmész hozzá hétvégére, és megmondod neki, hogy jo, de te akkor szombaton 1-6 ig tanulni fogsz, addig kösse le magát,( közben azért belefér 1-2 puszi), igy a lelkiismereted is jobb lesz h azért mégiscsak tanultál valamit :) Mi igy szoktuk ha nagyon sokat kell tanulni, mert igy mégiscsak együtt alszunk meg ilyenek :) Tanulok egy picit és mindjárt nem idegeskedek egész 7végén és nem lesz lelkiismeretfurdalásom :)
2010. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha 200 km-re lakik, szépen viszed magaddal a jegyzeteidet, és tanulsz a vonaton , az is 1,5-1,5 óra, v nemtom mennyi, és az is valami:)


és akkor mindjárt 9 órával többet tanultál, ugy, hogy elmentél hozzá :)


De ez csak egy ötlet volt. Én tudom magamról, hogy ha nehéz vizsga lesz akkor képes vagyok szétidegesiteni magam, de én igy oldom meg.

2010. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
énis egyetemista vagyok, de a 2 hónapban 1-2 7végét rátudok szánni, senki sem tanul mindennap reggeltől estig, ezt még kibírni sem lehet. szünet mindig kell. ott vannak a 7köznapok, tanulj akkor. 7végén meg lazíts. ez így a normális.
2010. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa, ha emiatt szakít...ez utalhat arra, hogy ezzel jelzi neked, hogy gond van a kapcsolatotokkal, mindenképpen beszélnetek kellene, jó sokat!Hogy ő mit érez ezzel kapcsolatban-lehet ez csak egy jelzés arra, hogy valami nem jó neki a kapcsolatban.Viszont az azért durva, ha már egyből szakítani akar, lehet, hogy akkor tényleg nyomós okai vannak rá. De mindenképp meg kéne beszéljétek hogy tényleg hanyagolva érzi-e magát, annyira ,h. szakítson, vagy ez csak egy ürügy.
2010. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én nemtudom, páromnak is vizsgaidőszaka van, mégis tud rám szakítani időt, legalább hetente egyszer. Az meg a másik dolog, h én is megértő vagyok, ha nem tud jönni, hisz most a tanulás a legfontosabb
2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!