Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanátok a csajotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanátok a csajotokkal ha nem lenne ideje rátok a vizsgaidőszak miatt, mert rengeteget kell tanulni és emiatt kb.2 hónapig nem találkoznátok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, egyetemi hallgató, a párom dolgozik, távkapcsiban élünk, hétvégenként találkozunk, de most arra kértem hogy a tanulás miatt ne találkozzunk, mert rengeteg tanulnivalóm van és nem lenne időm rá ebben az időszakban, mert fontosak nagyon a vizsgáim, erre ő szakitani akar velem, mert szerinte én elhanyagolom őt, én csak megértését kértem erre a két hónapra
2010. jan. 9. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is egyetemista vagyok, nekem is vizsgaidőszakom van, de tudok a páromra is időt szánni.
2010. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetemista vagyok, ráadásul nem valami egyszerű szakra járok, és a barátom sem, mégis tudunk találkozni. Sokat segít persze, hogy nem távkapcsolat, de attól mindkettőnknek vizsgaidőszaka van. De ettől még hetente egy este (általában valamelyikőnk vizsgája után) elmegyünk egy teaházba vagy filmezünk, ilyesmi...

Szóval nem lehetetlen, nemhiszem, hogy 2 hónapban nem tudsz párszor találkozni vele, pl egy szombat este vagy valami.


Egyébként ha ennyire görcsösen tanulsz, az sem tesz jót, sem az agyadnak sem a lelkivilágodnak, hamar kikészülhet így az ember... (Nekem majdnem sikerült, pedig csak 2 hét volt, hogy napi 13-16 órákat tanultam)

Persze mindezek ellenére persze lehetne a párod is kicsit megértőbb, én nem kéne rögtön a szakítást felhozni, mert ez így olyan mintha zsarolás lenne. Viszont ilyenkor azért gondolj bele, hogy neked nyári szünet van, ő meg megkér hogy 2 hónapig ne találkozzatok, mert most több a munkája. Szerintem neked is rosszul esne.

22/L

2010. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Én is lány vagyok, főiskolás, nekem is vizsgaidőszakom van, 15 vizsgával. De nekem eszembe sincs emiatt nem találkozni a barátommal, mert nem birnám ki nélküle, annyira szokott hiányozni már 3 nap után is h ha akarnék se tudnék koncentrálni a tanulásra :D

Na mindegy, ezt csak leirtam.


A másik dolog, hogy nem hiszem, hogy 1héten heti 7napot kéne tanulnod reggeltől estig, biztos tudnálé időt szakítani arra, hegy találkozzatok. Mivel vizsgaidőszak van, 7köznap is ráérsz tanulni, akkor tanulj többet 7köznap, h 7végén elmehess :)

Én is ezt csinálom :)


Meg pasimat se büntethetem azzal, h jo, most nekem 2hónapig vizsgaidöszakom van, akkor ne talizzunk, meg akkor nincs szex 2 hónapig aztán birja ki valahogy :D

2010. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Szeirntem arra van az embernek ideje amire szakit..nekem is rengeteget kell tanulnom de nem tanulok a hét 7 napján reggeltől estig.
2010. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt mondjuk szakítani nem kéne.

Biztos meg lehetne oldani valahogy, pl. h nem te utazol most hozzá, hanem ő megy hozzád, igy nem megy el az utazással az időd, hanem pl lemegy szombat este, elmentek kicsit valahova, aztán együtt alszotok és másnap hazamegy.


Igy csak egy estét "vesztenél" a tanulásban, viszont nyernél vele egy csomo lelkierőt!:)

Nekem sokat szokott segiteni, egy jó este/éjszaka után a barátommal, jobb lesz a kedvem is, feltöltödök, aztán másnap ugy tudok tanulni, mint a szélvész :D

2010. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt az a gond, hogy nemcsak egy éjszakát akarja hogy együtt töltsünk hanem az egész hétvégét
2010. jan. 9. 13:22
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom, de nem tudlak megérteni. Én is egyetemista vagyok, mégis jut időm mindarra, amire akarom (nem azért, mert rossz tanuló vagyok és sz*rok bele, inkább ellenkezőleg :)). Ha nehezebb vizsgád van, akkor egy hétvégét mondj le, de amúgy teljesen megértem a párodat, ha nekem ezt mondaná a csajom, akkor én is elküldeném melegebb éghajlatra. 2 hónap rettentően sok idő, ennyit nem várhatsz el tőle. És egy nagy igazságot mondtak korábban: mindenre jut idő, amire akarod, hogy jusson.
2010. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor majd megpróbálok időt szakitani, amit majd hétköznap bepótolok
2010. jan. 9. 13:38
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

2 honap...

mi melo+egyetem mellett is megoldjuk,ha tényleg sok összejön,akkor tanulunk együtt,most is ugy vagyunk együtt,hogy tegnap este 8ig tanulás,reggel meg megint,mert tőlem ment vizsgázni,meg hozzám jön utána

régebben nem tudott csak ugy tanulni,ha senki nem votl a közelébe,csend kellett...most már tud ugy,hogy ittvagyok,de csendben...

2 honap sok idő,és te sem tudsz mindig tanulni

kell pihenni

milyen szakon vagy?

2010. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
orvostanhallgató és 200 km a távolság
2010. jan. 9. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!