Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így találkoznátok Vele?

Figyelt kérdés

120 km van a párom és köztem,nem rég volt itt nálunk,itt aludt..stb.Azóta elég sokat veszekedtünk,miután hazament.10 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretem,de annyira fáj,hogy sokat bánt és hogy mindig megígéri,hogy többet nem veszünk össze.. én teszek is érte,amennyit tudok,ő is valamennyit,van,hogy nagyon jó vele.. az égből hirtelen a földre ránt,nem értem miért.Próbálok valami értelmes megoldást kicsikarni belőle,mert eddig minden konfliktust én kezeltem.Ő meg se próbálja megoldani,csak azt mondogatja,hogy nyugodjak meg,meg hogy ő mennyire szeret.:/ ez rendben is lenne,de ezt így már nem tudom elviselni,hogy mikor találkozunk,minden rendben,aztán 1-2 napig tart a csoda,aztán veszekedünk..:(

Mit tegyek?Így nem is jó annyira a találkozás sem.:/(hogy utána tudom,hogy jön a veszekedés.)-piti dolgokon.


2011. júl. 20. 12:53
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Ne legyél kapcsolatfüggő!!!!! Ez nem szerelem, hogy azért vagy vele, mert az neked jó... Érzelmileg kihasználod őt.


Ha a konfliktusokat nem akarja megoldani, nem beszélgettek eleget, nem tudtok jól kijönni és mindez folyamatosan jelen van már most, mikor még alig vagytok együtt, akkor nincs értelme folytatni.


120 km... Az még azoknak is nagy kihívás, akik szeretik egymást. Hát még egy olyan párnak, akik valójában csak együtt vannak, az egyik felsőbbrendű (gondolom itt nem te) a másik meg csak támaszkodik rá... ez nem szerelem.


Szakíts vele, amíg még maradt önbecsülésed! Hidd el, sokkal jobb lesz utána! Egyedül leszel, de lesz időd magaddal törődni, felkészülni egy boldogabb kapcsolatra.

2011. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érzem,hogy szeretem s talán ő is engem.:(♥

Megmondom őszintén..nem akarom soha elhagyni,de így mi a megoldás a problémára?

Köszönöm a hosszú,megértő és nem bunkó választ;)

2011. júl. 20. 13:05
 3/4 anonim válasza:

Nos én 2,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel.Köztünk 190km van,ő szegedi én pedig pesti vagyok.Nekünk is sok vitánk volt a távolsággal kapcsolatban meg egyéb dolgokkal kapcsolatban is.Érdekes mi is tök jól megvagyunk amikor találkozunk,de ha a neten kell dumálni akkor azért kibuknak veszekedések elég rendesen :// de hamar meg is oldódnak..


16/F (a barátnőm 17)

2011. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyiba se vesz, hogy nem próbál megoldás keresni a problémákra, akkor nem hiszem hogy túlzottan szeretne. Nem tudom hogy szexuális téren milyen fejlett a kapcsolat, de nekem is van haverom aki rühelli a nőjét, de csak azért tartja, hogy legyen rendszeres szexpartner. Ilyen szinten meg ne mozogj, ha úgy érzed nem tisztel meg eléggé, szállj ki a kapcsolatból.
2011. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!