Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok vele a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác jóban vagyunk,én többet szeretnék tőle mint barátság,és ezt ő is tudja régóta.Ő még nem tudja hogy mit akar(szerintem), egyszer ezt mondja,egyszer azt,meg hogy feküdjek le vele....nem az a típus,aki kihasználja a nőket, még szűz,annyira nem visszafogott gyerek.Az az igazság,hogy már nagyon elegem van,hogy nem jutunk döntésre,meg a talik is mindig elmaradnak,nem csak az én hibámból.Sokszor már lemondtam róla,de eddig mindig visszajött valahogyan az életembe.És ezek alapján én úgy veszem ki,hogy ő el akarja veszíteni,és engem szemelt ki (mivel gondolom velem jóban van ennyire ilyen szinten),de mivel tudja hogy én csak akkor feküdnék le vele,ha össze jövünk...ezért talizni akarna és azért mert ha hú de jól nézek majd ki élőben akkor belemenne a kapscolatba, de ha nem,akkor nem fűzne tovább szex ügyben.Mondjuk nem fűz engem....csak azért sokat beszélünk néha a szexről.Lehet túlreagálom,de írjátok le a véleményeteket ha lehet.És még nem találkoztunk..ő 19éves én 18 vagyok.Amúgy meg egyáltalán nem olyan nagymenős gyerek,hogy tényleg kihasználja a nőket,rendes gyerek, de azért vannak rossz dolgai néha.De egy normális srác.Még sose volt barátnője.Na és akkor az a kérdésem,hogy hagyjam a fenébe,vagy találkozzak vele?Nem tudok döntésre jutni.
2010. dec. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
TL;DR
2010. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bővebben?:D
2010. dec. 24. 18:37
 3/6 Bretso ***** válasza:

Önmagadnak mondasz ellent végig. Nem rossz gyerek, nem használja ki a nőket, de csak azért jönne össze veled, hogy elveszítse. Érthetetlen. Döntsd el akarsz-e vele kufircolni, hosszú életű kapcsolat nem lesz.


Tényleg ennyire nehéz?

2010. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt csak én gondolom,hogy azért akarna találkozni.Azt írtam irjátok le a véleményeteket ez ügyben.
2010. dec. 24. 18:43
 5/6 Bretso ***** válasza:

Oh, bocsánat, félreértettelek.


Ez esetben, azért akar találkozni veled szerintem, hogy jól megd*gjon. Így jobb?

2010. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,köszi
2010. dec. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!