Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20 éves (szerintem) tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves (szerintem) tök jó képű és aranyos srác miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
van 1 barátom és tökre el van keseredve h itt áll 20 évesen és nem talál magának senkit. pedig próbálkozik, látom. eddig akik voltak neki nagyon csúnyán otthagyták és mindenhonnan csak passzivitást vagy durvaságot kap vissza. alig tudok már bele lelket verni h tartson ki valahogy. pedig nem csúnya sőt kifejezetten jóképű és aranyos és nemértem miért szarják le ennyire...
2010. jan. 8. 00:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ötödik te nagyon aranyos vagy de miről beszélsz?
2010. jan. 8. 10:50
 12/14 anonim válasza:
Vannak olyan emberek akiknek valahogy sehogyan sem sikerül normális barátot vagy barátnőt találni velem is ez a helyzet kettő komoly kapcsolatból mind a kettő kudarc. Pedig harcoltam értük és azt mondják rám hogy nem vagyok ronda de valahogy senkinek sem kelek és egyedül vagyok de hát egyszer úgyis jön az akivel remélem hogy leélem az életemet és ezt a barátodnak is tiszta szívvel kívánom. És ne adja fel próbálkozón :)
2010. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Most hogy őszinte legyek..én se vagyok ronda...jó alkatom van...becsületes..tisztességes..egészséges...tök rendes gyerek vagyok, és bár mostanába nem csajozok, de nem is keresnek ők se. És amúgy én úgygondolom hogy a kisugárzásom túl rideg, komoly..ha meg másmilyen arról levágós hogy nem túl valódi..nem eredeti..nem is igazi, csak úgy megjátszom ez nem lehet a barátod problémája, hogy az igazi egyéniségéhez hozzá tartozik a ridegség. komolyság
2010. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ez kérdés volt
2010. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!