Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy 30 éves iszonyú aranyos férfi (én 16 vagyok), van barátnője, de látom hogy néz rám, és. Imádom! Most mi van? Amúgy nem néz ki annyinak.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy mit is tegyél??? mondjuk nézz körül a saját korosztályodban.
2010. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tök mindegy, ki hány éves, ne mássz bele egy kapcsolatba

nagy az esély, h csak arra kellenél neki

ha lesz annyi vér a pucájában, hogy tiszta helyzetet teremt, akkor elkezdhetsz nyomulni

2010. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz rád, akkor PedoBear...Sux
2010. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felejtős a dolog. Mit akarsz, hisz van barátnője?Szemei meg arra vannak, hogy nézzen velük. Ne kavarodjál bele ilyen kapcsiba.

L19

2010. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

rajongás,kinövöd...

am a felnőtt pasik többésége minden fiatal lányt megnéz,de az nem azt jelenti h akar is valamit....

2010. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy sütire, hátha ketten sikerül kisütni valamit.
2010. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne menj bele ilyesmibe. En ilyen helyzetbe vagyok, nos ferfival vagyok 2 honapja szerelmesek vagyunk egymasba es semmi eselyunk nincs hogy egyutt legyunk rendesen. ne menj bele ha nem akarsz fajdalmat magadnak, beleszeretsz es o ugyse fog teged valasztani az BIZTOS. Nem miattad, a krkulombseg miatt leginkabb
2010. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félre is értheted a dolgot,lehet,hogy többet képzelsz bele,mint kéne,és ez itt a baj.Egyáltalán,biztos vagy Te benne,hogy tényleg nőként néz rád?S ha igen,akkor tényleg akarna valamit Tőled?Ez az,ami nem biztos,egyáltalán nem.A másik meg az,hogy vajon miért van másik nővel,miért jár mással,ha tényleg Téged néz folyton?Hmm?Szerintem felejtős.
2010. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!