Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20 éves (szerintem) tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves (szerintem) tök jó képű és aranyos srác miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
van 1 barátom és tökre el van keseredve h itt áll 20 évesen és nem talál magának senkit. pedig próbálkozik, látom. eddig akik voltak neki nagyon csúnyán otthagyták és mindenhonnan csak passzivitást vagy durvaságot kap vissza. alig tudok már bele lelket verni h tartson ki valahogy. pedig nem csúnya sőt kifejezetten jóképű és aranyos és nemértem miért szarják le ennyire...
2010. jan. 8. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hiányzik belőle a varázs, az, ami férfivé teszi :) Szerinted miért szeretik a mai huszonéves lányok a náluk sokkal idősebb férfiakat?

Persze az is elképzelhető, hogy rossz helyen keresgélt :) Ne félj, zsák a foltját :)

2010. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kisugárzás. De ennél többet nem tudok mondani.


Hogy/Hol ismerkedik? Hogy hagyták ott eddig?

2010. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
asszem úgy volt mindegyiknél h megcsalták és leléptek a másikkal :S
2010. jan. 8. 00:13
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Magadról beszélsz, az a baj. Valószínű ronda vagy, s ismeretlenektől várod, hogy azt írják, nem is! Csakhogy mi nem látunk, ezért amíg nem dobsz magadról képet, addig bizony ronda vagy. (Az meg miylen nyomorék ötlet már, hogy barátos sztorit kreálsz:-D
2010. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
elöször is: a kérdésben szereplö alany szerintem te vagy.tanácsom pedig, hogy ilyen esetben csak annyit remélhetsz, hogy valaki más is annyira retteg az egyedülléttöl, mint te, és végülis ez fog összeterelni titeket.persze ez még nem elegendö ahhoz, hogy a boldogság is garantált legyen.
2010. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Minden kérdésnél megmosolyogtatsz, a másiknál ajánlottam egy kérdést oda érdemes benézned :)
2010. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3. és 4. válaszolók! nem jött be sajnos, mert én egy 18 éves lány vok aki próbálok neki segiteni vhogy (amugy van barátom) és azért írtam ki a kérdést h hátha vki tud valami okosat is mondani ami nekem eddig nem jutott eszembe.
2010. jan. 8. 00:18
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Miért hagyta, hogy lelépjen mással a lány? Miért nem bosszulta meg? Miért hagyta magát? A harag és a düh az egyik legnagyobb ajándék, amit ember használhat.
2010. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Mert nem olyan gyerekes, mint te. Ez az "elvette a homokozólapátomat, akkor én is elveszem valamiét" elég óvodás szerintem..
2010. jan. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős. nálam ugyanez van.


21/L

2010. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!