Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötvenöt éves nő vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötvenöt éves nő vagyok, a párom, ötvennyolc éves nagyon aranyos, kedves, szeretem Őt, de néha olyan mintha nem lenne normális. Ebben a korban ez előfordulhat? Gondolok itt a női klímaxra.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg?
2009. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van férfi klímax is,úgy hívják Kapuzárási pánik.Remélem jól tudom,ha nem akkor javítsatok ki.

Hogy érted egyébként,h nem viselkedik normálisan?Miket csinál pölö?Bámul más nőket,vagy flörötl velük?vagy csak beleköt abba amit és ahogyan csinálsz?

2009. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ige, ha olyan kedve van minden kis apróságért belémköt, de volt már olyan is, hogy földhözcsapta a műfogsorát és ott toporzékolt mellette.
2009. ápr. 19. 15:04
 4/13 anonim válasza:
valószínű leszbikus a kérdező...
2009. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem vicceltem és nem vagyok leszbikus.
2009. ápr. 19. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, vagy épp nem, ezt muszáj lesz elfogadni. Nem egy idős ismerősöm mesélte már, hogy a férje más szebében a szálkát, sajátjában a gerendát se. Mindenkivel kötekszik ha olyanja van, mások előtt persze nem vállalja fel, amiből újabb kötekedés és veszekedés születik. Tégy neki javaslatokat, hátha kompromisszumot tudtok kötni.
2009. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mások előtt persze, hogy em vállalja fel, de van úgy hogy nem tudja magát türtőztetni pl. vásárlás közben és ott is "dilizik". De szerinte mindig neki van igaza.
2009. ápr. 19. 15:40
 8/13 anonim válasza:
100%

Semmiképp nem tartom én se normálisnak ezt a viselkedést, az én férjem már 62éves és erősen cukorbeteg, de ezt mivel tudom , már tudom is kezelni./vagyis igyekszem/szerintem semmikép nem magyarázható a férfi klimaxal ez a viselkedés, beszéld rá az alapos orvosi kivizsgálásra.

Vagy kérj segítséget a tudta nélkül, ha másképp nem megy.

2009. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Keressek egy másikat magamnak?
2009. ápr. 20. 16:01
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lenne leírni, hogy miben nem nyilvánul meg.
2009. ápr. 20. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!