Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs bennem egy kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bennem egy kicsi büszkeség se? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Akár hányszor össze veszünk a párommal, mindig én nyalizok.Mikor ő bántott meg, akkor és nyaliztam, pedig nem kellett volna.Nincs bennem annyi büszkeség se, hogy ha megbánt,vagy valami nem jo, akkor ne irnék neki és kérnék bocsánatot, holott nem nekem kell.Mindig megfogadom, hogy nem irok, nem csörgetek, de nem birom ki.

18/L


2010. jan. 7. 15:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Itt nem is arról van szó, hogy irányítani akarok, de ...Boldog vagyok, csak vannak pillanatok, amiket másképp gondolnák.miért veszekszünk?hát apro dolgok, de most az ünnepekt alatt nagyon megbántott,mégis én voltam az, aki bocsánatot kért.
2010. jan. 7. 16:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én is mindig iylen vagyok de ebben az évben megfogadtam hogy nem leszek iylen a párommal amikor ő bánt meg engem nagyon és tudja is de benne akkor a büszkseég hogy nem kér bocsánatot hát nem én fogok most már hajlani mindig a kibékülésre és lehet jobb is lesz vagy rájönn hgy elveszíthet és teperni fog ha meg nem akkor meg jobb nélküle hiába szeretem!


19/L

2010. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanígy voltam én is. Volt egy barátom, akit nagyon szerettem, pedig sokkal többet adtam én, mint amennyit kaptam tőle. Néhány példa: Nem akarta megismerni a szüleimet, a családomat, soha nem jött hozzánk, csak amikor nem voltak itthon. Tehát mindig én utaztam, (értem soha nem jött, maximum félútig, pedig ott volt a segge alatt a céges kocsi, amivel ő bátran utazgatott magáncélból). Volt hogy 12 óra munka után mentem hozzá, de annyit se tett, hogy megkínáljon esetleg este enni. Egyszer elmentem apukámmal nyaralni, gondoltam rá is (bár ne tettem volna), hoztam neki néhány ajándékot, erre ő a legközelebbi külföldi utazásából hazajövet adott nekem egy csomag rágót (amit ő is mástól kapott :D :D) És PERSZE mindig én voltam a türelmes, a megbocsátó, az odaadó... Szóval még leírni is ciki, hogy hogy lehettem ilyen szerencsétlen hülye, hogy mi mindent elviseltem tőle. Semmi önbecsülésem nem volt. Egy dolog tartott mellette, hogy nagyon szerettem, ezek ellenére is... A végén én szakítottam vele, mert megismerkedtem a mostani párommal, aki már akkor figyelmesebb volt velem, amikor még nem is jártunk. Szóval szerintem gondold át, mennyit érsz neki, te mennyit adsz, és ő mennyit, mert ez így nem működik hosszútávon.
2010. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!