Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok egy komplett lakást venne, szépen berendezné, nem lenne neki gond, hogy mi mennyi, miközben ti nem rendelkeztek ilyen anyagi háttérrel? Nem feszélyezne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de igen
2014. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy értve? Nekem, vagy magának? Ha nekem, akkor feszélyezne, ha magának, csak én is vele élnék benne, akkor nem. Hiszen az övé.
2014. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dehogynem
2014. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan adja elő.

"Menjünk már el nézzünk egy jó kis ülőgarnitúrát a lakásunkba holnap"

vagy

"Figyelj holnap délután 5 körül legyél már otthon, mert hozzák amit tegnap vettem ülőgarnitúrát a lakásba, be kellene engedni a költöztetőket."


Ha ilyen anyagi helyzetben lennék, akkor tudnék és akarnék úgy viselkedni, hogy a feleségem/barátnőm közösnek érezze a dolgokat, ne pedig az jöjjön le, hogy én vettem egy lakást, te meg ideköltözhetsz, és ha jól viselkedsz még egy külön polcod is lesz a szekrényben.

2014. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem is: ha nekem venné, azt megpróbálnám nem elfogadni, illetve nagyon zavarna. Ha magának (saját nevére) veszi, de mondjuk azért együtt rendezzük be, együtt lakunk benne, akkor nem. Mondjuk házasságkötés előtt ilyenkor én felajánlanám, hogy írjunk egy szerződést, hiszen nagy az anyagi különbség köztünk.
2014. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magának veszi, de közösen élnénk ott. És eddig eléggé belevont a berendezés kérdéseibe, megkérdezett, én hogy szeretném. De kicsit rémisztő ez az egyenlőtlenség köztünk.
2014. jún. 27. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ő szívesen adja, jó érzés neki, hogy megteremti a közös otthonotokat, hidd el!

Ne feszélyezzen, mert az kívülről fanyalgásnak tűnik. Ebben a helyzetben a férfinek sokkal többet jelent, hogy látja a csillogást a te szemedben is, amikor valami a helyére kerül a közös otthonotokban, mint az, hogy ki milyen százalékban járult ehhez hozzá :)

2014. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Túlnyafogod.
2014. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg merem kockáztatni, hogy ez a fajta "régiesség" ha jól csinálják, nagyon elmélyítheti a kapcsolatot. Tenyerén hordoz, és hála Istennek meg is teheti. Vésd az észbe: adni PONT ugyanolyan jó, mint kapni. Mindkettőt tudni kell jól csinálni persze. Adni se úgy, hogy "nekem van, vigyed", és kapni se úgy, hogy "jaj, köszönöm, nem kellett volna". Hanem kábé öröm+öröm, és ennyi. Nem kell túlkombinálni. Persze függ attól, hogy legbelül kik vagytok. Elég sokszor van úgy, hogy nincs esély ilyen harmóniára.
2014. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!