Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom betegesen féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom betegesen féltékeny. Volt ilyen barátotok? És le lehetett róla "szoktatni"?

Figyelt kérdés
Nézegeti a telefonom, hivások, sms, az emaileimet, minden lépésemröl be kell számolnom. ez azért rossz mert 17éves vagyok, és egy éve vagyunk együtt. Nem adok okot h ezt csinálja, már fiukkal nem is barátkozom. Mit tegyek? ha ez nem változik megőrülök.
2010. jan. 4. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd ott amilyen gyorsan csak tudod, ez sosem fog változni!! Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy valaki állandóan ellenorizzen meg idegesítsen, találsz ettol 1000x jobbat, szakíts vele!!!
2010. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
csak azért ellenőrizget mert szeret... ha nem szeretne lesz.rna... szted meik a jobb ?
2010. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Leszoktatni? Én nem tudom az enyém pedig nem 2 napja vagyunk együtt.

Akkor borul el az agyuk jobbára h ha tudja h csinos vagy és sokmindenkinek tetszel...de én nem tudok mit kezdeni ezzel...egyik sem érdekel,csak a ő.

2010. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg a határokat, ha nem tetszik neki, hadd hagyjon el.
2010. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt hát.azt nem bírta elviselni h beszéltem fiúkkal.Hátammögött felment msnemre, és letiltott + törölt pár embert.

ilyenkor láttam be, hogy ez már beteges, és dobtam.... bár rossz votl 1 év után,de nem bírtam:S

2010. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Bárki bármit is mond, az ilyen beteges féltékenység csakis a birtoklási vágy jele. A tulajdonaként kezel Téged, és ha tehetné, kiakasztana Rád egy táblát, hogy "X.Y. tulajdona, érinteni tilos". Másfelől ha emellett még a személyes szférádat is ilyen szinten megsérti, az már nem kispálya. Teljesen egyetértek az első válaszadóval, hagyd ott, amilyen gyorsan csak lehet, mert mellette nem lehet teljes az életed! A legkomolyabban mondom!
2010. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!