Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó csajok mért a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajok mért a bunkó fiúkra buknak?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat az a gondolat,hogy a jobb csajok miért az dúsitott EGO-essence, érzéketlen, szerelmet nem ismerő bunkó fiúkra buknak,akik csak "szexrabszolgának" tartják a csajt maguk mellett,meg hogy veregesség a mellüket a haveroknak hogy milyen csajom van...
2010. jan. 4. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
ezt már kisezerszer megtárgyaltuk, most mit csináljak, írjak egy könyvet belőle és limuzinnal küldessem el? gyökér...
2010. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én ritkán járok ide...

Adj linket.

2010. jan. 4. 18:19
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Nemnem, komám a HELYES, bunkó fiúkra buknak. :D

A nem helyes, bunkó fiúk az "fúj-fúj, köccccsög".

2010. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
És a jó pasik miért a vinnyogó, hülye plázap.icsákra buknak? :) Fordítsuk meg a dolgot..
2010. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

A bu*nkó pasik jóképűek, és a nők szeretik a határozott, jóképű pasikat...csak ugye ez csapda, mert valójában naívak a lányok és felszínesek.

A jóképű, bunk*ó , azért bunk*ó mert nagy az EGO, mert jól néznek ki, vagy van pénzük, buknak rájuk a nők.

Ezért megtehetik azt, hogy bunk*k legyenek, mert van másik....


-A kevésbé jóképű az azért nem , mert nem vonzódnak hozzá, akármilyen aranyos is

- a félénk pasi meg azért nem, mert nem elég határozott, nem férfias.(látja a nő, hogy nincs önbizalom)



Persze csak a naívak...én soha se bunkam az ilyesfélékre!


a mai pasik elkorcsosodtak, mert majdnem minden:

- jóképű pasi, bunk* és buta és ribanc fas*z.

-ronda pasi félénk

-ha meg aranyos a pasi, akkor sokszor ronda


A fiatal lányoknak és később is fntos a külső és a vonzódás, ezért van ez.


Bár vannak aranyos és jóképű pasik is, ők azok, akik már 20 év után el vannak kötelezve!

2010. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

ja és kedves kérdező, neked miért kell olyan lány, aki az ilyen bunk*kra bukik?

akkor te keresgélsz nagyon rossz helyen!

2010. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
ja, megint én: neked mit jelent a jó nő?
2010. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Még nem jutott eszedbe, hogy egy bunkó pasi se mindenkivel bunkó? Én pl. egy hatalmas ősemberfegyver vagyok, de a barátnőmmel szemben sosem.
2010. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
na igen ezt jutott nekem is eszembe, hogy a nőkkel nyílván nem bunkók legalább is azokkal akik potenciális prédák számukra :)
2010. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes, mert nyilván a csajok tudat alatt kigondolják hogy melyik csávónak lehet jobb a génállománya... Bár ez nézőpont kérdése hogy mi a 'jobb'. De tény hogy pl ha a csávónak pénze van akkor jobban meg tudja teremteni a leendő utód megélhetését... És nyilván nem véletlen, hogy vannak kifejezetten nyertes és vesztes típusok, csajban is fiúban is.
2010. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!