Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Vannak olyan időszakok amikor jobban kapnak a csajok a fiukra?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy van hogy 2 évig nem mutat felém érdeklődést 1 lány sem, aztán hirtelen, például most nyáron 5 lány akart velem járni. 1-et választottam és azzal is szakítottam már, a többiekkel meg már késő, szóval megint barátnő nélkül vagyok. Most megint 2 évig nem lesz barátnőm?

Én olyan átlagos srácnak tartom magam, átlagos arc, magas enyhény kigyúrt alkat, vicces és bulizós természet. Miért jönnek olyan ritkán a csajok és ha jönnek akk miért egyszerre? Valamit nemjól csinálok? :P


2010. szept. 4. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy a mai fiatalság szerintem nem nagyon akarja lekötni magát. Inkább csak szórakoznak egymással, így már a bizalom is elszállt mindenki részéről.Nem beszélve arról, hogy mindenki olyan magasra húzta a kis mércéjét, hogy már alíg lehet megfelelni valakinek. Idő idő idő... Nyugi, én is több mint 1 éve várom a nagy Ő-t.
2010. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki meg akarna, az meg senkit sem érdekel. Erről ennyit...
2010. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát miért ne érdekelne? :P
2010. szept. 5. 10:32
 4/4 A kérdező kommentje:

az meg mindenkivel előfordulhat, hogy olyan vki akar vele összejönni aki éppen nem az esete...

de ha egyolyan másik személyről van szó aki tetszik meg stb.. az miért ne érdekelne?

2010. szept. 5. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!