Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha olyan mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan mértékben szeret egy srác amilyet én nem tapasztaltam? így még nem szeretett senki!

Figyelt kérdés

sziasztok!

egy kis gondban vagyok... van egy srác, akit hónapokkal ezelőtt nagyon szerettem, de csalódtam benne, mert hazudott... de azóta folyamatosan keres, és most az utóbbi időben már olyanokat ír, hogy nem bírom ki. hihetetlenül szépeket, és kedveseket, ilyeneket még nem írtam. és nagyon őszintének tűnik. megtudtam, hogy miattam már dolgozni sem jár be, annyira vissza akar szerezni. de én azóta összejöttem mással és nagyon jól megvagyunk, de inkább "haverom" a mostani pasim, nem érzem azt, amit ennél a srácnál éreztem (aki mindig keres). nem tudom, mit tehetnék? annyira nehéz továbblépnem vele kapcsolatban a csalódáson, de érzem, hogy annyira szeret, hogy az már picit zavar is. mit tennétek a helyemben?


2010. jan. 4. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a hazugság? kicsi vagy nagy dolog?
2010. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
eltitkolt dolgokat - nem csajügyek, csak hát elég meredek.
2010. jan. 4. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Eldöntöd mit akarsz:


a., visszamész hozzá és megbocsájtasz, aztán meg lesz egy jó kapcsolatotok remélhetőleg


b., nem mész hozzá vissza, akkor viszont teljesen megszakítod vele az összes kapcsolatot örökre (tehát nem veszel fel telefont, nem beszélsz vele, nem olvasod sms-ét) és megpróbálsz az új barátoddal új életet kezdeni.


ez így korrekt.

2010. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én igazából nem mennék hozzá vissza, de érzem, hogy neki tényleg mindennél fontosabb vagyok, és tudom, hogy mennyire szeret, és már hónapok óta keres, és mindent megpróbál. én sosem tartottam magam nagy számnak, és nem értem, miért szeret ennyire.
2010. jan. 4. 11:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem a 13. Vagy a 14. Kerületben laksz? Csak azt tudom mondani hogy döntened kell hogy melyik kell, és a másikkal mindennek vége.
2010. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Debrecen. :)
2010. jan. 4. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán szerted te ezt a pasit? ( mármint aki túlzottan is szeret?) ameiket jobban szereted, azzal maradsz tovább, ha az újjal, akkor a réginek megmondod, hogy ne zaklasson tovább, csak maradjatok nagyon nagyon jó barátok, vagy ha a régit szereted jobban, akkor az újnak megmondod, hogy bocsi, de mást szeretek, de azért maradjunk barátok. pasid mindenképp lesz, és 75%, hogy egy jó barátod is
2010. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"de azért maradjunk barátok."

Inkább mondd neki, hogy takarodjon a bús p*csába, DE EZT NE!

2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg neki:

Az élet nem fenékig tejfel... tudom, hogy egyszer 40 éves 4 gyerekkel lévő szétk***úrt pi***ájú nő leszek, aki azért is örül, ha a hentesnél kap pár szép szót, de most nem kellesz mert egy fos vagy, és ne írj nekem ilyen szépeket. Írj annak a lánynak, aki majd a feleséged lesz vagy 40 éven keresztül, mert Ő érdemel meg nem én.


Tetszik érteni? :)


Aztán még jól szembe is köpheted.

2010. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon érdekes az utolsó stílusa, de van benne valami...

Lányok! Miért nem kell az, aki tényleg szeret titeket?

De hát ha ilyen egyszerű lenne...

2010. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!