Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmulik egy szerelem érdemes-e egy párkapcsolatott fenn tartani?

Figyelt kérdés
Egy idö után ugyis jöhet más például a partnerünk életében és folyton ezen gondolkodni ez rossz!
2008. júl. 31. 21:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán létezik örök szerelem?
2008. júl. 31. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem érdemes majd idősebb korban nem fog számítani de ha fiatal vagy akkor egyértelmű h nem érdemes.
2008. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha nem szereted minek vagy vele? Hogy ne unatkozz? Ez szemétség vele szemben, és neked sem jó...mind2en csak szenvedtek egy rosszul működő kapcsolatban. És valóban, úgyis jön egy másik, akit lehet hogy sokkal jobban fogsz szeretni:)
2008. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne.Van egy barátom igaz fiatalok vagyunk még de elég régóta ismerjük egymást és azt mondta h mindig is tetszettem neki igaz csak tetszettem.De 20 hónapja együtt vagyunk és még mindig egymásba vagyunk zúgva,ez sem sok idő de nagyon bízok benne h sokáig tart majd.
2008. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha valóban elmúlnak az érzelmek mindkét fél részéről és a kapcsolat már nem olyan,akkor nem érdemes folytatni,mert egy idő után az egyik félnek sem jó.Húzni lehet,mint a rétestésztát,de nem érdemes.
2008. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
A csudát nem érdemes folytatni! A konkrét szerelem nem tart olyan sokáig... Csak néhány év. Szerencsés esetben szeretetté alakul át, és ezt nem érdemes feladni. Én sem vagyok már konkrétan szerelmes a férjembe, de szeretem őt, és eszemben sincs elhagyni, mert ő a párom, a barátom, akire mindenben számíthatok.
2008. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor most válljak el?Csak a gyerekeket sajnálom tudom mit jelent nekik az apjuk.
2008. júl. 31. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned a kérdés, h elhagyd-e akkor nem érdemes folytatni. A gyerekeknek se olyan jó, ha 2 boldogtalan ember mellett élnek.
2008. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a kérdést magadban, hogy tudnál e létezni nélküle :) Szerintem nem, ha az az őrült szerelem elmúlt,de a szeretet meg maradt és tudtok törödni egymással és érdekel a másik akkor szerintem ne :)
2008. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi harom eve vagyunk egyutt a menyassszonyommal es en ugy latom, hogy ez a szerelem dolog nem ugy van, hogy villamcsapas, egy darabig langol aztan teljesen elmulik. nalam peldaul vannak olyan idoszakok mikor sokkal jobban szeretem, mint mikor megismertem, maskor viszont az oruletbe tud kergetni s mintha valahogy elegem is lenne az egeszbol. ekkor egy-ket hetig egyaltalan nem is kivanom, hogy ott legyen, de aztan meglatom, ahogy csak mondjuk torolget a mosogato folott es kesz mar vegem is van! nem birom ki, hogy oda ne sunyizzak s jol megfogdossam mig vedtelenul kapalodzik a habos kis kezeivel (igy volt legutobb :D) es ismet ott vagyok megbolondulva, fulig szerelmesen :)
2008. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!