Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a lányt, aki engem szeret a legjobban, de mégse akar kapcsolatot? 16/f

Figyelt kérdés
Júniusba lettünk nagyon jó barátok, de nem akar többet. Konkrét okot nem mondott, de gondolom a távolság miatt, meg mert nem vagyok helyes. Tudom, hogy alapból nem vagyok egy álompasi, de igyekszek minél jobban kinézni és foglalkozok magammal. Pattanásos voltam, de elmentem bőrgyógyászhoz, új hajat vágattam, évek óta edzek hasra és egy ideje már járok konditerembe is hogy a megjelenésemen javítsak.
2010. jan. 3. 23:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy az a gondja, hogy más stílusúak vagyunk zenileg, öltözködésileg, meg viselkedésben is. Ő pörgősebb, míg én visszahúzódóbb vagyok.
2010. jan. 4. 14:16
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát köszönöm a plusszokat:D


Hát a szerelemben nincs határ szóval nem hinném hogy baj lenne:D


Talizzatok majd.Kiváncsi vagyok mi lesz.Drukkolok;)

2010. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy tudlak értesíteni, hogy mi volt, de tényleg köszönöm.
2010. jan. 4. 19:41
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy gondoltam hogy szólj hogy mi volt csak úgy szimplán kiváncsi vagyok h mi lesz veletek;)


Igazán nincs mit:]

2010. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetbenv agyok, lányként fiúval...de a fiúnak elég jó indoka van: egy halálos betegség...

úgyhogy megértem, és barátként ottvagyok neki ugyanúgy :)

2010. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!