Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a lányt, aki engem szeret a legjobban, de mégse akar kapcsolatot? 16/f

Figyelt kérdés
Júniusba lettünk nagyon jó barátok, de nem akar többet. Konkrét okot nem mondott, de gondolom a távolság miatt, meg mert nem vagyok helyes. Tudom, hogy alapból nem vagyok egy álompasi, de igyekszek minél jobban kinézni és foglalkozok magammal. Pattanásos voltam, de elmentem bőrgyógyászhoz, új hajat vágattam, évek óta edzek hasra és egy ideje már járok konditerembe is hogy a megjelenésemen javítsak.
2010. jan. 3. 23:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát az eléggé nagy táv:S..Nem akarlak lebeszélni de szerintem jobb lenne, ha ez megmaradna egy emléknek köztetek mert késöbb nagyobb szenvedés lenne,mert ha a szülők így nem engednek késöbb sem fognak és az a kapcsolatra mehet:S


Viszont hogyha mindenféleképpen kell neked akkor mondjuk találjatok egy középtávon lévő várost.menjetek el haverokkal barátokkal, majd ti maradjatok ketten..

(azért menjen veled legalább 2 ember, hogy a szüleid hamarabb elengedjenek és aki kisér ne unatkozzon)

töltsetek együtt egy délutánt és hidd el,hogy a lány is jobban fog hozzád viszonyulni, és lehet meg is törik;)

2010. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Engem már engednek.Őt is engednék, ha a barátnőjét is engednék, de nem engedik.
2010. jan. 4. 00:43
 13/25 anonim ***** válasza:
Akkor menj te a lányhoz.
2010. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nyáron engedékenyebbek a szülők és akkor többet is találkozhatunk szerintem. A másiknál alvást is akarjuk, de hát az nyilván reménytelen, amíg még a szülei nem is ismernek.
2010. jan. 4. 00:45
 15/25 A kérdező kommentje:
A szüleik bizalmát majd megpróbálom elnyerni, mert akkor lehet, hogy őt is engedik.
2010. jan. 4. 00:48
 16/25 anonim ***** válasza:
Attól felmehetsz most is hozzá.Ha úgy gondolja hazavisz bemutat a szüleinek és ha ezt megcsinálod nyárig párszor, nem kell sokszor mert az nem kevés pénz, de látni fogják a szülők, hogy komolyan gondolod és nyáron kapásból kezdhettek is és mondjuk nem kell egy hónapot azzal tölteni a nyárból, hogy a szülei megismerjenek, mert akkor gyorsan elmegy a nyár..;)ahelyett pedig csinálhattok teljesen mást.
2010. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azt szüleimnek mondtam, hogy a szünetbe szeretnék menni oda, de pont elutazott. Remélem, hogy engednek most is. Ha tényleg ennyire szeret, akkor nem is gond, hogy külsőre nem vagyok álmai pasija? Vagy az akkor csak egy nagyon jó barátság? Mondta már, hogy jó pasi vagyok, de lehet , hogy csak azért, mert kevés az önbizalmam olykor.
2010. jan. 4. 00:56
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem a legfőbb dolog hogy ki hogy néz ki.

Ha utalt rá hogy jól nézel ki akkor pedig bejöhetsz neki.

Szerintem ez egyenlőre egy nagyon mély barátság.Legalábbis a lány részéről biztos.De ez ne rettentsen vissza, mert a lányok azért óvatosabbak.Lehet fél, hogy te csak eljátszod elötte magad, vagy ha találkoznátok nem mennél el..vagy rosszul sülne el..Hidd el a lányok nagyon sok mindenen tudnak parázni és ezért inkább a biztosra mennek.Szóval fel a fejjel!:]

2010. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, mindegyikre ment a zöld kéz. :D Amúgy ezen a bizalmi játékon már túl vagyunk és bízunk egymásba. Lehet, hogy így csak nyáron lesz valami, vagy mégkésőbb. De én se tudok többet mondani, csak ha találkozunk.
2010. jan. 4. 06:36
 20/25 A kérdező kommentje:
Ő a legjobb barátjának nevez engem és ez kölcsönös.
2010. jan. 4. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!