Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a lányt, aki engem szeret a legjobban, de mégse akar kapcsolatot? 16/f

Figyelt kérdés
Júniusba lettünk nagyon jó barátok, de nem akar többet. Konkrét okot nem mondott, de gondolom a távolság miatt, meg mert nem vagyok helyes. Tudom, hogy alapból nem vagyok egy álompasi, de igyekszek minél jobban kinézni és foglalkozok magammal. Pattanásos voltam, de elmentem bőrgyógyászhoz, új hajat vágattam, évek óta edzek hasra és egy ideje már járok konditerembe is hogy a megjelenésemen javítsak.
2010. jan. 3. 23:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyha a lány tényleg téged szeret a legjobban akkor akarna tőled valamit.De így elég valószínű, hogy ez csak egy kifogás.


De,ha nem akkor lehet valami olyan történt vele ami miatt nem szeretne még kapcsolatot.Derítsd ki!Vagy nem tudod véletlen?

2010. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mindent elmondunk egymásnak és őszinték vagyunk egymáshoz. Volt olyan, hogy nem akart pasit, de annak már régen vége.
2010. jan. 4. 00:07
 3/25 anonim ***** válasza:

Az már nagyon jó, hogy mindent elmondtok egymásnak.

A lány észre veszi a változásokat és a szándékot?Mit szól hozzá?

2010. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak!Lehet hogy valami történ(nem rég szakított,vagy családi gondok)De ha mindenképp meg akarod szerezni foglalkozz vele amennyit csak tudsz.És éreztesd vele hogy nagyon fontos neked.Ha valahova mész bulizni vagy éppen utba esik az a hely amerre mész és a közelben lakik hívd el magaddal beszélgess vele 1 idő után meg törik majd a jég! ÉS LEGYÉL TÜRELMES!!!!Az én helyzetem is ugyan ez volt de a "Türelem Rózsát terem) én 1 évig csináltam ezt egyhuzamba és bevált most 10. én leszünk 2 éve együtt sok sikert hozzá és ne add fel mert a "remény hal meg utóljára"
2010. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát nagyrészt msn-en és telefonon beszélgetünk, de beszéltünk arról, hogy többet kéne találkozni, amivel mindketten egyetértünk. Mindennap úgy köszönönk el msn-en vagy telón h "szeretlek" és ezt mindketten nagyon komolyan gondoljuk. Nem tudom, hogy észre veszi-e, mert csak célozgatok.
2010. jan. 4. 00:15
 6/25 A kérdező kommentje:
Még csak akkor találkoztunk, amikor megismerkedtünk. Azóta nem sikerült találkozni, mert a szüleim nem díjazták, hogy utazni akarok, de már beletörődtek.
2010. jan. 4. 00:19
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem itt van a megoldás.


Ezt személyesen kéne megbeszélnetek,lehet, hogy a lány kételkedik abban amit msn-en leírsz neki és fél attól, hogy ha találkoznátok nem így lenne.Mindenféleképpen valahogy találkozzatok, még ha kevés időre is, de ezt személyesen beszéljétek meg.


Szabad megtudnom hogy a lány hány éves és milyen messze laktok egymástól?

2010. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hülye muffok, akiket hagyni kell a fenébe, de tényleg. Aztán egyszer meg lehet ő fog utánad loholni.
2010. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
3 hónappal fiatalabb nálam. Most lesz 16. 170 km-re ami egy 2óra buszozás, de van amikor 2és fél.
2010. jan. 4. 00:26
 10/25 A kérdező kommentje:
Ő nem "hülye muff". Még soha nem szerettem ennyire senkit és nem bíztam meg ennyire senkibe és ez kölcsönös.
2010. jan. 4. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!