Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyanok itt, akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok itt, akiknek a kapcsolatában a nő a domináns fél? És ez miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Akiknél pedig nem ez van, azok mit gondolnak az ilyen kapcsolatokról?
2010. jan. 3. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ha lennének se vallanák be :D
2010. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

van ismerősi körben is!


mindig szivatjuk a srácot :D

2010. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

nekem is ismerőseim olyanok, és papucsozzuk a srácot rendesen ;)

nálunk ez változó, néha úgy érzem, én irányítottam őt (én mondom ki az utolsó szót, oda megyünk, ahova nekem van kedvem, azt a filmet nézzük a 2 közül, amelyik nekem tetszik jobban), máskor meg ugyanez fordított helyzetben.

szerintem egy normális kapcsolatban az a fontos h meglegyen az egyensúly, egyik fél se essen a ló túloldalára.

2010. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért kell valakinek irányítania? szerintem egy kapcsolatban két egyenlő fél vesz részt.
2010. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ez embertípustól is függ.én született vezető jellem vagyok,a barátom meg született olyan pasi aki el is várja hogy irányítsák.ezt nem arra értem hogy parancsolgatnék neki vagy ilyesmi ilyenről szó sincs.én vagyok a dominánsabb de ez nem azt jelenti hogy lenézném vagy hogy pórázon rángatom egyszerűen csak sokkal hevesebb vagyok mint ő.1 kapcsolatban szerintem sem kell olyannak lennie hogy most ki az úr,mindketten egyenlőek vagyunk és nekünk ez jó,ki kell 1mást egészíteni. 17/l
2010. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk abszolút én vagyok a domináns fél (27/N)

A párom szereti ha alárendelt lehet nekem, és nem csak a szexben.

Ez nálunk abban nyilvánul meg, hogy ő sokkal többször elégít ki engem, mint én őt, és akkor van szex, amikor én akarom. Az élet egyéb területein pedig: én kezelem a pénzügyeket általában (ez mondjuk szerintem inkább nehézség), és ő végzi a házimunka nagy részét.

Ezt az egészet ő is akarta, és lassan (2-3 év alatt) alakult át egyszerű szerepjátékból mindennapossá.

Szerintem minden kapcsolatban kell hogy legyen egy domináns fél, és nő létemre persze hogy azt mondom hogy a nő legyen az. Több kapcsolatom volt már, és ahol nem is volt olyan egyértelmű a helyzet mint most, mindig én irányítottam. A pasikat csak a szex érdekli, és azzal meg szinte bármire rá lehet venni őket...

2010. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok Mi mind a 2-en uralkodó tipusok vagyunk.....Ezért is lett vége a kapcsolatunknak:(((( Én nem hagytam ,h az övé legyen az utolsó szó és ő sem hagyta.....Kompromisszum kell és sokat kell komunikálni...Persze mostmár tanultam a hibámból!
2010. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is domináns típusú nő vagyok!

És erőszakos, önző pasival nem élnék együtt!

Persze inkább az egyenlőségre kellene voksolni.


Papucs nőket is csúfoljuk...mert az nagyon ciki ha egy nő lealázza magát!

2010. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
20:23: ez borzalmas. Ez nem kapcsolat, hanem egy hosszúra nyújtott szexuális szerepjáték. Gyerek ne legyen belőle!
2010. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

20:23 vagyok

Ha fordítva (a nő van alárendelt szerepben) teljesen elfogadott, akkor ez miért lenne borzalmas?

2010. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!