Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rosszat tett a kapcsolatában, meddig kell bűnhődnie?

Figyelt kérdés
ugyanis mi párommal évek óta együtt vagyunk. fél évvel ezelőtt házibuli volt és sokat ittunk. az egyik ismerős megfogta a seggem és alább is akart, de elnézést kért rögtön és én is rászóltam majd egész este kerültem. nem nagyon emlékeztem rá, csak miután másnap a párom szakított velem emiatt, hogy a pasi elmondta naki (mivel jóban vannak) én meg nem. persze, igaza volt, de addig nem emlékeztem rá, míg el nem mondta, utána beugrott. 2 hétig külön aludtunk, nem szólt hozzám, ha igen akkor is nagyon hideg volt és csúnyán beszélt. persze, nem szóltam semmit és megérdemeltem, de folyamatosan a kedvében jártam, bocsánatot kértem tőle és megváltoztam. kibékültünk, de persze attól nem bízik bennem. most távkapcsolatban élünk és ha tudja, hogy a pasi a közelemben van, kiakad. de annyira, hogy a szakítás körül forog most minden. hiába tartom magam távol a pasitól, ő sem akar semmit, csak sokat ittunk. én már nem is beszélgetek vele, nehogy baj legyen. most mi legyen? nem hisz nekem a párom és nem bízik bennem, de ez kikészíti és engem is. volt valaki hasonló cipőben? előre is köszi!
2011. márc. 28. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
De nem is hagytad,hogy megfogjon nem? Amit leesett,hogy mivan megkérted,hogy vigye onnét a kezét? Ha igen,akkor mi a bűnöd? Gondolom elmondtad,hogy nem tulajdonítottál ennek nagy jelentőséget,mert nem jelentett neked semmit!
2011. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ésha megfogott nem kopik az!És ő vajon mitcsinált a fürdőszobában míg nem láttad??Elmondta kivel volt távol?Tudodte,hány zabi gyereke van??
2011. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenember magából indúlki!
2011. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit úgy tűnik nekem a dolog, hogy a párod a bolhából csinál elefántot. Mindenesetre a "történés" meg a párod reakcíója a legkevésbé sem áll arányban egymással, így óhatatlanul is arra tudok gondolni, hogy nem a bulin történtekre reagált, hanem valami másra, ami csak az ő gondolataiban van. Pl. meggyőződése, hogy az ő tulajdona vagy, és akként bánik veled, vagy a szakításra keres ürügyet.


A leírtakból nem derül ki, vajon ténylegesen mire is reagálhatott a párod, de ezt neked kellene tudni, hisz nyilván jobban ismered őt, mint mi. Az biztos, hogy ha csak annyi volt az ok, amit leírtál, akkor a párod fejében van még valami ezzel kapcsolatban, amit nem tudunk.

2011. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg ez a történet sántít egy kicsit, ha megfogja egy pasi a feneked és te azt nem hagyod, rákiabálsz, rászólsz, hogy hagyja abba akkor abból nem fog a barátod ekkora hajcihőt csinálni, nekem az az érzésem, hogy te azt nagyon is hagytad...
2011. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már magad hibáztasd, minden elvárhatót megtettél. Vagy a barát máshogy mesélte a sztorit. Minden esetre ha nem hisz neked, akkor egy rossz perced se legyen emiatt, mehet a levesbe.
2011. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha valaki a részeg barátnőm seggét markolássza és mástól kell megtudnom én sem lennék túl elégedett.

1-miért iszik annyit

2-miért nem mondta el ő

34 ffi

2011. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rúgd ki. Miért nem volt ott veled, hogy eltörje a haverja kezét, ha a segged markolássza. És ha a haverja tudja, hogy az ő nője vagy, mit markolászik? Az ürge sokkal több dologban "bűnös", mint te.

Különben ez nem bűn, ez semmi. A srác meg hülye.

2011. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!