Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki a szerelem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
első lehetőség h meglátod és szerelem első látásra...vagyis minden bejön rajta..pont az ideálod..de akkor még ottt vannak a belső tulajdonságok ami ilyenkor ugye nem nagyon szokott minket érdekelni ha szerelmesek vagyunk...a másik meg h barátok vagytok v ismerősök,régóta ismered esetleg beszélgettek is sokszor,és megtalálsz benne több olyan dolgot ami téged nagyon is megfog,jól is érzed magad vele,és ez széppé teszi az egész embert.Fokozatosan idővel ez az érzés nagyobb lesz.
2008. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig mashogy. :)
2008. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez bizony igy van! marmint az elso hozzaszolo valasznak masodik fele. nekem ketszer is igy alakult ki.
2008. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nagyon valtozo:)

Nekem a baratom pont az idealom:D meglatni es megszeretni, nekem ennyi volt...Hosszu barna haj, kek szem:P :) gyerekkori idealom, meg abbol az idobol mikor vartam a szoke herceget feher lovon...egybol szerelmes lettem bele, de csak a 2.-3. honap utan szerettem:) es mostmar nemtudnek elni nelkule:)

2008. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12%

Ha egy fiú szeret egy másik fiút vagy egy kutya holttestét és különös érzései lesznek miatta az a szerelem xD

É EZ NEM FAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!