Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a fiúktól?

Figyelt kérdés
Nem tudok kapcsolatot kialakítani egy fiúval sem, mert ha csak beszélgetnem "kell" velük, izgulok, zavart vagyok, össze-vissza beszélek minden hülyeséget, vagy épp az ellenkezője, hogy meg sem szólalok, emiatt hülyének néznek. Nagyon rágörcsölök amúgy is mindenre és nem tudom, hogy tudnám leküzdeni, mert így soha az életben nem lesz senkim. És ez nem csak szégyenlősség, nem csak az, hogy nehezen oldódok fel, mert egyáltalán nem oldódok, hosszú idő után sem.
2014. jún. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
először próbálkozz olyannal aki nemjön be annyira. hátha nyugodtabb leszel közben.
2014. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haha!! Nem hiszem el, hogy van ilyen csaj. Nem a fiúktól kell félni.


Hanem a lányoktól.

2014. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló vagyok.
2014. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Keress egy pszichológust, segíteni fog feloldani a görcseidet.
2014. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!