Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen félek a fiúktól?! SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen félek a fiúktól?! SOS

Figyelt kérdés
Szóval még nem volt barátom, nem csókolóztam, és semmi ilyesmi. Legközelebb akkor kerültem egy fiúhoz, mikor valaki egyszer megfogta a kezem. Nem vagyok csúnya, egyetemre járok, nem lenne velem gond, csak valahogy mindig mindenkit lerázok :S Vágyok már egy párkapcsolatra, de mikor csókra kerülne a sor megijedek és elküldöm az illetőt. És mindig találok mindenkiben valami olyan hibát, amire ráfoghatom, hogy ezért nem jövök vele össze. Pedig csak félek, hogy elrontok valamit, és kiábréndulnak belőlem :/ Hogy tudnám ezt leküzdeni?
2012. jan. 3. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pl. ne rázd le azt, aki tetszik és közeledik hozzád. Ha logikusan belegondolsz, mi baj érhet? Semmi.

Amúgy melyik egyetemre jársz?

2012. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Veky ***** válasza:

Azt, hogy hogyan tudnád leküzdeni, azt nem tudom, mert fiú vagyok.


Az, hogy lerázol valakit, az viszont gond. Szerintem az életben mindenkire ráfér 1-2 pofáraesés, szóval aki a legközelebb bejön neked, azzal nyugodtan csókolózz.


Ne törődj azzal, hogy elrontasz valamit, mert ha mondjuk el kezdesz járni egy sráccal, és ő kigúnyol, hogy milyen rosszul csinálsz valamit, akkor akárkinek elkamuzhatod, hogy milyen kicsi a szerszáma. :D

Szóval csak nyugalom.


Off: Ma lettem húsz éves. :D

2012. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A Debreceni Egyetemre járok.

Utolsó, Isten éltessen! :)

2012. jan. 3. 12:01
 4/13 Veky ***** válasza:
Köszi szépen, és sok sikert! :)
2012. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a hiba benned van egyértelmű.másképp kéne hozzá álni a dolgokhoz,és kész
2012. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így korábban magam, sőt, most vagyok 20 éves, első kapcsolat. Eddig én is elutasítottam a jelentkezőket. Szerintem csak azon múlt, hogy találtam egy srácot, akitől nem félek, mert rendes és megbízható, és úgy érzem ismerem, vagyis akivel szívesen járok.
2012. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, ezért neten kezdtem ismerkedni. Pár hónapot cseteltünk mire rávettem magam, hogy találkozzak az illetővel. Nem volt túl jóképű, de úgy voltam vele, valahol el kell kezdeni. 4 évig voltam vele, amit sajnos utólag megbántam, de erőt adott. Eljártam szórakozni, flörtölgettem sokat, ami miatt megnőtt az önbizalmam, barátnőket, barátokat szereztem, kicsinosítottam magam, és azóta tornázok is.

26N

2012. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én írtam egy ehhez hasonló kérdést fiú ként, csak azt kérdeztem szűz vagyok? És törölték a kérdésem, mert nagybetűvel írtam az SOS-t, kíváncsi vagyok téged törölnek e.
2012. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudnád ezt leküzdeni hogy ha éppen van valaki aki tetszik és mondjuk beszélgettek már egy ideje,és ha ő is őszinte hozzád és te is hozzá akkor amit most leirtál én elmondanám neki és ha a srác normális megérti és úgy cselekszik és viselkedik hogy lehet h már 2 hét után megtörténik a csók meg stb és ne magadat hibáztasd,csak egy olyan partner kell neked aki megértő és akiben 100%megbízhatsz és ha ez mind megvan akkor nem kell félni h elrontod vagy bármi és senki sem ábrándulna ki...én legalábbis fiú létemre megmutatnám neked és bevezetnélek az apró örömökbe és majd belejösz idővel...ezzel nincs semmi gond és nincs mit szégyelni..és ez tök izgalmas is lehet ez az egész dolog..ugyhogy így kell felfogni..ennyi


22/f

2012. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod. Csak egy kicsit ráparáztál a tapasztalatlanságodra. Amint közelebb és közelebb engeded magadhoz a fiúkat, úgy fog szép lassan elmúlni ez a félek-érzésed.
2012. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!