Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen félek a fiúktól?! SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen félek a fiúktól?! SOS

Figyelt kérdés
Szóval még nem volt barátom, nem csókolóztam, és semmi ilyesmi. Legközelebb akkor kerültem egy fiúhoz, mikor valaki egyszer megfogta a kezem. Nem vagyok csúnya, egyetemre járok, nem lenne velem gond, csak valahogy mindig mindenkit lerázok :S Vágyok már egy párkapcsolatra, de mikor csókra kerülne a sor megijedek és elküldöm az illetőt. És mindig találok mindenkiben valami olyan hibát, amire ráfoghatom, hogy ezért nem jövök vele össze. Pedig csak félek, hogy elrontok valamit, és kiábréndulnak belőlem :/ Hogy tudnám ezt leküzdeni?
2012. jan. 3. 11:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 3. 17:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, aki ugyanott tart ahol te, csak ő 21 éves. Sokszor nagyon frusztrált emiatt.


Én mindig próbálok neki segíteni, mondtam is neki, hogy ez egy ördögi kör. Minél jobban "húzódik" az első csók, stb. időpontja, annál jobban fog félni tőle és annál jobban halogatja... Ő is jóravaló, csinos, egyetemre járó okos csajszi, csak az a baj, hogy túl félénk, perfekcionista és emiatt túl sok idejét lefoglalja az, hogy tanuljon, megfeleljen a szüleinek, nem is jár el bulizni sajnos, akárhogy biztatjuk, hogy járjon társaságba. Az a baj vele, hogy nem laza, nem kezdeményező és elég zárkózott. Pedig olyan szeretnivaló!


Sok sikert neked, egyszer élünk, minden jót, hajrá!


21/L

2012. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Világ életemben olyan voltam, hogy mindig tartottam magam, vagyis az első jó pár randin maximum csók.

Meglepődtem, amikor még pár éve az egyik barátnőm mesélte (ma már házas), hogy ők a párjával csak a 3. randin csókolóztak. Én meg nagyrészt már az elsőn.

Ez olyan dolog, ami belülről jön. Kinek így, kinek úgy. Azt viszont merem ajánlani, hogy kockáztass, kicsit élvezd az életet, nem kell mindig 'jókislányt' játszani. Engedd el magad, ha éppen ahhoz van kedved, akkor az első randin csókolózol valakivel, ha meg nem, akkor a 10. randi után.

Félni meg ne félj, mert ha valaki kinevet csak azért, mert mondjuk nem vagy jó az ágyban (nekem viszont régen az exem kerek perec megmondta, hogy nem vagyok jó az ágyban, de tudja, hogy ez pár éven belül változni fog, mert nem 'gyakoroltam' eleget), akkor mehet a büdös fenébe...


Akinek fontos vagy, segíteni fog neked, nem pedig lehordani. Emiatt viszont ne szégyenkezz :)


Fel a fejjel, és ne félj :)

Sok sikert kívánok :)

2012. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!