Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan lány aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány aki ezt értékeli a mai világban? 19/F

Figyelt kérdés

Szia!Picit hosszú leszek de légyszives olvasd végig.Tehát az a kérdésem hogy a mai világban miért van az hogy azok a srácok akik próbálnak kicsit romantikázni,esélytelenek?:S

Miért van az hogy a mostani generáció számára szinte már semmit sem jelent az hogy valaki figyelmes ,udvarias stb..?

Én tényleg nagyon figyelmes és udvarias is vagyok,és nálam a virág ,csoki,meg plüssmaci vagy ilyesmi alap,és nem csak a randin hanem akármikor szeretek kedveskedni,meglepetést okozni,mégsem kellek senkinek.Két eset volt,és sajnos mind a kétszer rájöttek hogy milyen vagyok és rendesen ki is használtak:(

Már kezdem úgy érezni hogy ha én ilyen vagyok,akkor nem kellek senkinek,mert mindenki a roszfiúkat meg a drogos selyemfiúkat favorizálja:S

MOst nekem is stílust kellene változtatnom és bunkózni a lányokkal???Én ezt már nem értem.Tehát a kérdés az,hogy van e még egy ilyen fiúnak esélye mint nekem?


2010. jan. 2. 00:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyél már sz@rf@szú! Én tapasztalatból tudom, h ha jófiú vagy és tiszteled a lányokat, akkor veszteni fogsz. Tegnap egy szilveszteri buliban 5 csajt smártam le (és többre is lett volna lehetőség, de ők jöttek be), mert elővettem a bunkó énem. Nekik ez kellett, ennyi. Előtte fél évig megpróbáltam komoly lenni, szerelemt keresni, de csak ráb@sztam egyfolytában. Legyél g*ci.
2010. jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok! 5 csajszi egy este alatt... és jelentett valamelyik valamit is?

Én ugyan csak eggyel smároltam, de ő már két éve a párom. Szóval én is tapasztalatból mondom hogy igenis megéri megmaradni értékes embernek... ugyanis kihalófélben vannak...

2010. jan. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Jah az egyiket szeretem már régóta, de van pasija:\ A többi hát nem, de ő smárni sem fog. Én úgy vagyok, h inkább ne legyen hujj, de érzelmes, mint, h ne is legyen.
2010. jan. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

én megijednék.hogy ilyen komolyan gondolod.nekem a randi is csak jó időtöltés.az olyan pasikat szeretem,akivel jól érzem magam,de nincs az a kötöttség.ha te jönnél,ajándékokkal meg mindennel,akkor inkább keresnék valakit akivel szabadabb az egész :S

jó,lehet hogy azért,mert még fiatal vagyok egy normális kapcsolathoz,lehet 5 év mulva pont ilyen srácra lesz szükségem.de tuti van olyan,akinek te kellesz!!


15/L

2010. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne változtass magadon!

Ez vagy te,neked egy olyan lány kell aki ezt értékeli!

Én is ilyen vagyok ,és 20 évet vártam arra,hogy végre valaki olyat találjak aki olyan mint én, és az ilyen típusú embereket szereti.

Vannak még normális emberek (lányok),ne add fel ;)

2010. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem kéne neked is bunkó drogos selyemfiúnak lenned! Maradj csak ilyen! Hidd el lesz akinek ez nagyon tetszeni fog csak még nem találtál rá! De idővel mindenki megtalálja a párját!
2010. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ :)
2010. jan. 2. 13:10
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a többi választ,úgyhogy bocsi ha ugyanazt írom esetleg.:) Szerintem csak apróbb módosításokra lenne szükséged,de semmiképp ne legyél bunkó vagy ilyesmi.Legyél magabiztos,és vicces! Az ajándékokat pedig próbáld meg visszaszorítani,ne azon legyen a hangsúly,meg az elején meg is ijesztheted ezzel a "komoly" szándékkal,ha érted mire gondolok.Inkább nevettesd meg,és legyetek szabadok!:) Utána jöhetnek az ajándékok,már a kapcsolatban,szerintem. A bunkó parasztoknál jobban vágynak egy magabiztos,vicces fiúra,én is az ilyeneket szeretem,legyél lehengerlő:P.. Pont egyik nap ismertem meg egy ilyen srácot,külsőre olyan semlegesnél picit jobb volt,de ha másmilyen a viselkedése/személye,lehet,hogy visszautasítottam volna.Ezt most ne úgy értsd,hogy a külseje miatt,dehogy,mostmár egyre jobban tetszik!:) Hanem hogy egy úgymond átlagos külsővel olyan lehengerlő módon tud bánni,folyamatosan megnevettetett és ezzel teljesen elvarázsolt. Ne haragudj,hogy hosszú lett,remélem azért picit hasznos, sok sikert!:) 18/L
2010. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én értékelném. 18/L
2010. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 2. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!