Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan lány aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány aki ezt értékeli a mai világban? 19/F

Figyelt kérdés

Szia!Picit hosszú leszek de légyszives olvasd végig.Tehát az a kérdésem hogy a mai világban miért van az hogy azok a srácok akik próbálnak kicsit romantikázni,esélytelenek?:S

Miért van az hogy a mostani generáció számára szinte már semmit sem jelent az hogy valaki figyelmes ,udvarias stb..?

Én tényleg nagyon figyelmes és udvarias is vagyok,és nálam a virág ,csoki,meg plüssmaci vagy ilyesmi alap,és nem csak a randin hanem akármikor szeretek kedveskedni,meglepetést okozni,mégsem kellek senkinek.Két eset volt,és sajnos mind a kétszer rájöttek hogy milyen vagyok és rendesen ki is használtak:(

Már kezdem úgy érezni hogy ha én ilyen vagyok,akkor nem kellek senkinek,mert mindenki a roszfiúkat meg a drogos selyemfiúkat favorizálja:S

MOst nekem is stílust kellene változtatnom és bunkózni a lányokkal???Én ezt már nem értem.Tehát a kérdés az,hogy van e még egy ilyen fiúnak esélye mint nekem?


2010. jan. 2. 00:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon aranyos dolog :) az én barátom is ilyen, mondjuk ő virág helyett mindig csokit hoz, mert azt meg lehet enni :) am szerintem a legtöbb lány legbelül ilyen srácra vágyik csak az nem "menő" meg a végén még kicikiznék érte a barátnők... figyelj, őket kerüld is messzire, nem érdemelnek meg téged. maradj olyan, amilyen vagy, isten ments h bunkó segg.fej legyél, így is olyan kevés normális srác van mostanában :S

L.20

2010. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van egy két lánynál esélyed! amúgy meg tökre igazad van! a csajoknak a bunkók kellenek
2010. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne változz azért, hogy másnak add ki magad, mint aki vagy. Az előző hozzászólás szerintem teljesen stimmel, viszont te pedig ne hagyd, hogy kihasználjanak, bármennyire is kedves és figyelmes vagy. Esélyed pedig persze hogy van, ne add fel a keresést, majdcsak jön egy olyan lány, aki ezzel nem fog visszaélni, sőt, örülni is fog neki.


18L

2010. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
:))
2010. jan. 2. 00:26
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

na nee, már megint bullshit..


1, legyél titokzatos (ez nem derül ki)

2, ne legyél lúzer (attól nem vagy lúzer, hogy ajándékozol, csak ésszel tedd)

3, a csajok érdeklődését ne ajándékkal keltsd fel, az maradjon meg a komolyabb kapcsolatoknak..

4, ne papucskodj (ez alatt az állandó ajándékozást és a "s*ggnyalást" értem)

5, lehet rossz lányoknál próbálkozol

2010. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Szerintem egy virág nem számít seggnyalásnak...
2010. jan. 2. 00:28
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
úgy értettem, hogy azért kellj a csajnak, ami vagy és az ajándékok ne tereljék el a figyelmet RÓLAD/RÓLATOK.
2010. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
okés értem,köszönöm a választ:)
2010. jan. 2. 00:31
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Saját bevallásom szerint én is ilyen vagyok. (mármint mint a kérdés szerzője)


Ha olyan lányt választasz, akit ez nem érdekel, akkor az egy mocskos ku...kta. Sajnos manapság egyre terjed ez a típus.

Nem leszólni akarom (isten ments!) a diszkósokat, de ha végignézel rajtuk, mindegyiken látszik, hogy fa**hiánya van. (ebből jött a vicc is: Diszkóban fiú a lányhoz:-Jössz táncolni? Lány: -Meg hát!)

Én biztos vagyok benne, hogy van kivétel! De a többség sajnos ilyen.

Ezekre nem szabad hallgatni. Keress egy olyan nőt/lányt, aki értékeli azt, ami belül vagy! Persze az se árt, ha jól néz ki, de abba gondolj bele, hogy aki túl jól néz ki, ott "konkurenciád" is lehet.

Ezek persze részletek.


Tapasztalat:

Van olyan nő még, aki értékeli ezt a fajta hozzáállást. A baj csak az, hogy ez nincs senkinek a homlokára írva.


Összefoglalva: én teljes mértékben megértelek.

A "bunkóbbik" fajtát meg inkább írtani kéne XD

Nem fogják, de kéne. XP

2010. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18F
2010. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!