Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan lány aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány aki ezt értékeli a mai világban? 19/F

Figyelt kérdés

Szia!Picit hosszú leszek de légyszives olvasd végig.Tehát az a kérdésem hogy a mai világban miért van az hogy azok a srácok akik próbálnak kicsit romantikázni,esélytelenek?:S

Miért van az hogy a mostani generáció számára szinte már semmit sem jelent az hogy valaki figyelmes ,udvarias stb..?

Én tényleg nagyon figyelmes és udvarias is vagyok,és nálam a virág ,csoki,meg plüssmaci vagy ilyesmi alap,és nem csak a randin hanem akármikor szeretek kedveskedni,meglepetést okozni,mégsem kellek senkinek.Két eset volt,és sajnos mind a kétszer rájöttek hogy milyen vagyok és rendesen ki is használtak:(

Már kezdem úgy érezni hogy ha én ilyen vagyok,akkor nem kellek senkinek,mert mindenki a roszfiúkat meg a drogos selyemfiúkat favorizálja:S

MOst nekem is stílust kellene változtatnom és bunkózni a lányokkal???Én ezt már nem értem.Tehát a kérdés az,hogy van e még egy ilyen fiúnak esélye mint nekem?


2010. jan. 2. 00:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne így akarj nyerni, mert ez nem fog összejönni. Ha valaki érzi, hogy nyeregben van, annak nem kellesz... Sajnálom.


Ehhez még add hozzá, hogy a csajok NŐK akarnak lenni, ergo neked férfiként kéne viselkedned velük. És akárhogy tagadják, valamilyen szinten szeretnék, hogy elnyomják őket, hogy uralkodjanak felettük (ez nem azt jelenti, hogy a felpofozást, vagy a durvaságot élveznék :P).


Szóval ne lesd mindig a kedvét! Gondolj magadra is! Egy normális kapcsolatban mind2-en kaptok, mind2en odafigyeltek a másikra, nem csak te futsz utána, mint a pincsikutya.

2010. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Meg hát xD ez kész :D:D
2010. jan. 2. 00:43
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én kedvelem az ilyen fiúkat. IMÁDLAK!

És eszedbe ne jusson bunkónak meg drogosnak lenni :)

17/l

2010. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
:)) én már ilyen maradok amilyen vagyok, eleve így neveltek..:)
2010. jan. 2. 00:50
 15/33 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz férül? :) :D
2010. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
a legjobban 00:27-es fogalmazta meg. Nekem spec nagyonis ideálom az ilyen rendes srác, ha betartja a fent leirt szabályokat. tehát ha a kedvességet és a lovagiasságot talpraesetten és bizonyos határokon belül műveli.
2010. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
22vagyok
2010. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen fajta srácokat kedvelem, mint te. Vagyis csak kedvelném, mert sehol nem találok ilyet.... :(
2010. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%
sajnos vesztes vagy.
2010. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
a te kánaánod később jön el, amikor a lányok nem csak "jópasit" akarnak majd hanem rájönnek hogy igazi párra vágynak. Naakkor mindenki visszatér. Kitartás!
2010. jan. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!