Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az esetben? 16/l

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki az elsőként kezdeményezett nálam,hogy hazakísérhetne ha lehet.......és belementem mert örültem ,hogy valaki végre törődik velem....

És nem történt semmi csak beszélgettünk.

Viszont legközelebb a városligetbe mentünk, és egyértelmű jeleit adta annak,hogy bejövök neki.....

Ezt chaten megbeszéltük, és kiderült,hogy tényleg tetszem neki..

És belementem,hogy járjunk, de az első jele annak,hogy ez baromi rossz döntés volt,hogy ahelyett,hogy velem talizna masztizott......://

és.....a suliban odaadta az első csókomat...:$

3 napig jártunk össz! mert dobott azzal,hogy csak el akarta venni az első csókom és köszi hagyjál békén!

Én lezártam ezt magamban és túlléptem rajta!

Ezek után 2 héttel,azzal jött,hogy nagyon szeret és akar még 1 esélyt mert az mindenkinek jár a második esély!

2 hétig bocsánatot kért és feltételek mellett belementem!

viszont a közös haverunk óva intett,hogy chaten a srác azt írta neki h ki kéne velem békülni úgy meg*ugna!!!!

kiakadtam! és mikor ezt megírtam a srácnak azt mondta h neki én kellek nem pedig a testem! :// mit csináljak??????

16/L 16/F


2014. jún. 6. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
törd össze a szívét (már ha van ) és jöjj össze mással.
2014. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez tuti csak a szexre megy mert valami hülye megdumálta "ha megszerezted az első csókját akkor vedd el a szüzességét is" én is óvaintelek tőle, de ne tört össze a szívét, látod neked sem esett jól!
2014. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nosco ***** válasza:
Fiatal vagy még. Majd találsz normális barátot.
2014. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én a fiút egy éretlen hülyegyereknek titulálnám (már bocsánat). Ha egyszer már elbukta az esélyt, akkor ne így próbálkozzon mégegyszer, mert szerintem szánalmas. Az meg, hogy ki vette el az első csókod szerintem a legkisebb baj.
2014. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a srácot, csak kihasznál. Ha már egyszer hazudott neked, miből gondolod, hogy nem most is azt teszi éppen? Főleg, ha még figyelmeztettek is...
2014. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem akarok egyedül lenni :( nagyon türelmetlen fajta vagyok.........

félek h más nem fog jönni :(

2014. jún. 6. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne feküdj le vele.
2014. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dobd ki, ez egy fogyatékos és valószínűleg tényleg igazat mond a haverja.Most szerinted nyíltan bevallaná előtted, hogy igen, csak megdugni akarlak?


Dobd ki, amint lehet és hidd el, lesz még barátod rajta kívül:)

2014. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, miért ne jönne még más? Mennyivel jobb egy összetört szív és egy rossz emberrel elvesztett szüzesség, mint egy rövid egyedüllét?

Ne hagyd ennek a kis mocsoknak, hogy még egyszer kihasználjon és egy örökre szóló nyomot hagyjon benned. Lehet, hogy ennek hatására később nem mernél ismerkedni a fiúkkal, mert már nem tudnál bízni bennük és akkor tényleg egyedül maradnál. Így viszont még van esélyed egy kedves, normális pasira, akinek tényleg tetszel és nem csak ki akar használni.

2014. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hol talalok normalis embert? Nem bizok mar a fiukban es felek h mind ilyen ://
2014. jún. 6. 23:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!