Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkoztatok már el azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már el azon, hogy nem bírjátok, hogy a szerelmetek otthagyott és emiatt öngyilkosok lesztek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 23:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
kösz,próbálkozom:)
2010. jan. 8. 22:39
 32/34 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig így vagyok vele,most is ,nem tudom túltenni magam rajta,pedig lassan másfél éve volt,....és egyéjszakás dolog,csak az az óriási probléma,h.beleszerettem.Egy helyen lakunk,nagyon ritkán látom is.....24/L
2010. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

nagyonis át tudom érezni a problémád:(

kitartást egyszer minden jobb lesz

2010. jan. 8. 23:14
 34/34 anonim ***** válasza:

csak a kritikus pillanatokat kell átvészelni. az egyértelmű hogy nem érdemes ilyenér (meg semmi másér sem) öngyilkosnak lenni, de van amikor úgy érzi az ember hogy jobb lenne nem élni. szilveszter másnapján voltam igy... :( én is inkább feküdtem egész nap meg aludtam 2x annyit mint szoktam, nagyon kikészitett... sokszor jobb lett volna ha nem élek, de a stressz és ilyesféle terhelések ellen alvással védekezik a szervezet, alig éltem...

és a bánat közepén is vannak persze olyan pillanatok hogy huhh, na megvagyok, tök jo, nem is érdemel meg, meg ő a hülye nem én, és minden jónak tünik végre ujra, de utána ujra előjön a fájdalom :S, de az öngyilkosság a legnagyobb hülyeség... és minden ien szarbol ki lehet gyogyulni, csak olyankor ezt nem/nehezen hisszük el amikor bennevagyunk :(

2010. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!