Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkoztatok már el azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már el azon, hogy nem bírjátok, hogy a szerelmetek otthagyott és emiatt öngyilkosok lesztek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 23:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Engem csak csúnyán visszautasított valaki kb. két hete, egy hároméves nagyon szép barátság után, és legyalult minden emléket, kellemes pillanatot, amit ő is érzett, miután úgy döntött, betelt a pohár, nem tud szeretni engem, most már sehogy sem, bármennyire kedves vagyok és udvarolgatós. Szóval... végülis otthagyott, ha úgy tetszik.


De öngyilkos nem akartam lenni sohasem!

Inkább aludtam 18 órát a 24-ből, feküdtem némán, gondolkoztam és megírtam egy fél kisregényt. Borzasztó szürreális dolgokat hánytam ki magamból a papírlapra, de ennyi történt csupán. Nem több.

Több értelme van talpra állni és megvalósítani a többi vágyunkat, tovább szeretni a szépet, a jót, mint feladni így. Én azon gondolkoztam el, hogy valójában, csak kiugornék az életből, de... semmi egyéb. Nem éri meg az ilyesmi.

2010. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
persze én is csak a gondolat erejéig jutottam el,mert tudom hogy hülyeség,meg nincs hozzá bátorságom.én amikor szakítottunk elmentem bulizni leittam magam a földig,aztán annyira kiütöttem magam,hogy eltévedtem hazafeé és taxival kellett hazamennem:)
2010. jan. 8. 21:31
 23/34 anonim válasza:

Azért gondolj a másik oldalra is... próbáltam szakítani a barátnőmmel (komolyabb kapcsolat volt) és ő is ezt hozta fel. Pedig nekem se volt könnyű döntés,de meghoztam.Nem volt fair az,hogy ilyennel tulajdonképp zsarolt engem,akkor sem, ha azért tette,mert szeretett.

Mit tegyen ilyenkor az ember? Persze az esetek nagy részében csak üres szavak,de mi van ha mégsem?


Nincs értelme ilyenen töprengeni, kezdj el élni!

2010. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
neki ezt a témát nem emlegettem,meg nem is tartom a kapcsolatot vele,csak magamban gondolkodtam el ezen a kérdésen
2010. jan. 8. 21:37
 25/34 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy az első, igen az első csalodás a legrosszabb, de legyen eszed tudod hány kapcsolatod lesz még, márha nem csinálsz butasságot. Eddig csak ő volt de bárhova mész az életben mindebhol lesz olyan akinek bejösz, aki neked szimpi.
2010. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Éreztem már így én is.. megcsalt.


De azóta rájöttem. Egyik se ér annyit, hogy meghalj miatta. Pár hónap, és jön egy másik. Ha tökéletes lesz, minden f*sza, ha nem, kezdődik előről.


18F

2010. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nyilván sokan gondoltunk már ilyesmire, na de ha mindenki meg is tenné, már rég kihalt volna az emberiség.
2010. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
és mivel nagyon kevesen teszik meg ezért van túlnépesedés:)
2010. jan. 8. 21:54
 29/34 anonim ***** válasza:
bazmeeeg :D:D ez nagy volt.:D
2010. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Na, de most komolyan...ne vedd sértésnek és tudom, h nehéz (főleg, ha nagyon szeretted), de ahelyett, h szomorkodsz, inkább menj!!! szedj fel valakit!!!Könnyebb otthon csokit enni és lágy zenét hallgatni, mint túltenni magad ezen, de az élet előre halad.Úgyis lesz más.....persze, ha nem keresed, akkor nem találod meg.Jah....és csak annyi, h nincs olyan lány, aki miatt én akár 1negyed könycseppet is ejtenék....mindíg lesz jobb...Fel a fejjel!
2010. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!