Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18/F (vagy idösebbek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/F (vagy idösebbek akik komolyabbak! ) Ti mit vártok egy lânytol mien legyen veletek?

Figyelt kérdés
Ti mit szerettek a lányokban,mit vártok tölünk? Miennek képzelitek ezt? Mármint randin vagy alaból mi fog meg egy lányban amit szeretnètek h a kapcsolatban benne legyen ez a viselkedès?(Bocs a megfogalmazásèrt xdd)
2014. máj. 29. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen kedves, aranyos és szeressen. Ennyi bőven elég :) am romániai vagy?
2014. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedvességet
2014. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én például amit minden eddigi barátnőmtől elvártam, hogy soha de soha ne használja az ikszdét és ehhez hasonló amerikai szubkultúrális ribanćságok megnyilvánulásait.

Nekem a komoly, intelligens lányok jöttek be, akikkel lehet beszélgetni tudományról, politikáról, meg bármiről.

És az ideális nő tud nekem újat mondani, le tud nyűgözni. Olyan tulajdonságai vannak, amik soha meg nem fogalmazódtak bennem elvárásként a lányok iránt, de benne mégis megvan.

2014. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyen titokzatos.
2014. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) 1# nem van rendes billentyuzetem csak telon vok és ott nem igazán hasznâlom
2014. máj. 29. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeressen engem, hagyja magát szeretni, az ágyban pedig legyen egy perverz vadállat.


20/F

2014. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!