Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog szerintetek velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog szerintetek velem maradni?

Figyelt kérdés
6 hónapja együtt vagyunk már és egyszerűen nagyon szeretjük egymást és igy mig nem láttam két embert szeretni egymást :).De mondta egyszer hogy kár hogy nem később ismertük meg egymást mert akkor tovább együtt lehetnénk,mert most még fiatal ahhoz hogy 1 fiúval élje le az életét.De ezt nem azért mondta mert nem akar velem járni.
2009. dec. 29. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2009. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még 1 év 2 hónap 11 nap és 9 óráig
2009. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
honnan tudnánk mi ezt?
2009. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Addig, amíg be nem kattan, hogy más farkára vágyik :-P
2009. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom nem vagyok jó isten.. nem tudom. Ha szeret akkor sokáig együtt lesztek és elfelejti ezt a hülyeséget, hogy "csak" egy ember van/lesz az életébe. Ha meg nem akkor meg nem érdemes erőltetni, vagy csak akkor légy vele ha érzed, hogy szeret.
2009. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jó igazatok van ti ezt nem tudhatjátok

am 16

2009. dec. 29. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:
mindketten 16 évesek vagytok?
2009. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen
2009. dec. 29. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:

elmesélem az én történetem.

én 16-ot töltöttem mikor megismertem a barátom, ő akkor 19-et töltötte. elég nagy szerelem, sokat voltunk együtt, nagyon szerettük egymást. mindketten elsők voltunk a másiknak kapcsolat és szex terén. lényeg a lényeg, nálunk is egy idő után felmerült ez a kérdés, hogy lehet túl fiatalon találtunk mi ennyire egymásra. és ezt sosem éreztük sértőnek ezt a kijelentést, mert ha belegondolok, ez így igaz. most 20 éves vagyok, és lényegében végigéltem a kamaszkorom 1 fiú mellett :) amivel semmi gond nincs számomra, mert megtanultam viselkedni egy kapcsolatban, megtanultam hogyan kell problémákat kezelni, kompromisszumokat kötni stb. Aztán a szerelem elmúlt, nála és nálam is. maradt egy nagyon erős kötődés a másikhoz, és most tartunk ott, hogy próbálunk leszakadni a másikról. Ennyi idő után elég nehéz, meg úgy, hogy szinte vele nőttem fel, mellette lettem lányból nő...viszont továbbhúzni meg már nem nagyon lehet, elkopott az egész, és fiatalok vagyunk még egy szerelemmentes, megszokott kapcsolathoz.

Szóval, ezzel csak azt akarom mondani, hogy működhet sokáig jól, de elég nagy az esély arra, hogy egy idő után valamelyikőtök majd pl kiváncsi lesz másra is, vagy csak egyszerűen elmúlik nála a lángolás, és besüpped. Persze vannak kivételek, nem mondom, hogy minden kamaszkori kapcsolat így végzi, nagyon soknak boldog házasság a vége. Szóval mindig 2 lehetőség van. :)



20/L

2009. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát az utolsónak nagyon köszi a válaszát :)

Mi remélem hogy abba a kivételbe fogunk tartozni :D

de hát majd egyszer kiderül.

2009. dec. 29. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!