Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dontsunk jol es okosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontsunk jol es okosan?

Figyelt kérdés
a parommal majdnem egy eve vagyunk egyutt. Ket kulon egyetemre kell mennunk ket kulon varosba (ahova en megyek ott nincs az amire o menne es forditva...)ahova jelentkezik az 8 eves (orvosi) es 27 eves mire befejezi...hogy lehet uuuuuuuuuugy elni h huszon evesen csak hetente kethetente talalkozunk es esetleg vakaciokban...lehetne csinalni par evig de 8 ev???? en koltoznek, de nemnagyon tudnek ervenyesulni egyenlore, nekem is 4 ev egyetem...es 27 evesen meg se lakas se gyerek se eskuvo...annyi lehetoseget atneztunk h csuda, de vegul ugyanott lyukadunk ki...ott h nemtudjuk mi legyen...
2008. júl. 29. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom elcsépelt szöveg!:(

De mást nem tudtok mint az idöre bizzátok magatokat!Vagy vmelyikötök enged és költözik a másik városba!De 99%-ba merem állitani ha most nem is de 2-5-10 év múlva az elsö adandó alkalommal egymás fejéhez fogjátok vágni!Szerintem!!!


Tudod?

(Egyik kedvenc idézetem)

Szécsi Pál:


" A távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja."


Minden jót!


A.

2008. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudooom...

igazabol tudom...es nem felek a tavolsagtol h amiett nem mukodne...csak valahogy 8 evig...csak hebe-hoba talalkozni...es mondom se lakas se gyerek se eskuvo se semmi...ettol tartok:(

2008. júl. 29. 11:23
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi:) es amugy olvastam mar az idezetedet gondolom azt is te irtad itt...es nagyon is igaz! :)
2008. júl. 29. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy harmadik város?V féluton a 2 között vmi?V levelezős szak?Bár az orvosit nem lehet így,de nem írtad te mit tanulsz.És sztem az a 8év sem 8 év,mert van gyakszi is gondolom amit a másik városába is lehet vállalni.
2008. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs, nincs a ketto kozott sem semmi lehetoseg...vegig neztuk...ha leszamitjuk a gyakorlati eveket akkor minusz 2 ev, akkor is 6 evrol van szo...nins azon a szakon ahova menni akarok latogatas nelkuli, csak tavoktatas ami azt jelenti h minden hetvegen + vizsgakra felkene jarni...igy elmaradnak a hetvegek, hetkozben meg nem tudnank talalkozni... de koszi:)
2008. júl. 29. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha téged az most zavar, hogy ő későn végez az egyetemmel, akkor nem fog ez jól működni.

Igazából nem nyolc, hanem négy év ez, ha te a suli befejezése után költözöl, munkát vállalsz ott, ahol ő tanul. A gyerek, meg esküvő pedig nincs egyetemi végzettséghez kötve :)

Most úgy dönthettek jól, hogy nem döntötök. Nemsokára kezdődik a tanév, és a beilleszkedési idő után látni fogjátok, hogy műküdik nálatok a távollét.

2008. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazad van....:) mi csak nagyon felunk...de tenyleg:) addig kialakul:D koszi a valaszokat remelem minden oke lesz
2008. júl. 29. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy neked sikerüljön, ami nekem nem. :(

Én komolyan építettem a barátomra, hogy összeköltözünk és majd szépen alakulnak a dolgok... erre jöt az egyetem vége, lediplomázott és 24 évesen világgá megy. Szó szerint világgá. Az pedig, hogy én mit szeretnék, nem számított. Hogy akartam és szerettem volna (Őt), nem számított.

Én mindenképpen azt mondtam neki, hogy legalább kezdjük el, ha nem működik úgy, hogy félévente hazajön, találkozunk, egyetem vakációkor kimegyek hozzá, akkor rendben, elfogadom, akkor ne tovább. Próbáljátok meg ezt, nagyon sok sikert kívánok!!

2008. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:) hat oszinten sajanlom ami Veled tortent...pont hasonlo remenyekkel nezunk a jovobe...ma rakerdeztem h ha kulfoldre mennek jonne e velem es azt mondta h "normalis", hogy is kerdezek olyat...szoval remelem nem tortenik semmi a 3 ev alatt amig tavol leszunk... a tovabbiakban Neked is minden jot:)
2008. júl. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!